Ми у Facebook
06.02.2016, 09:00

Сьогодні День зустрічі випускників у рівненських школах

День зустрічі випускників традиційно проводять у першу суботу лютого. Це свято, яке змушує нас повернутися в дитинство, згадати щасливі моменти шкільних років,поспілкуватися із вчителями. Цієї суботи у школах Рівного також планують подібні заходи.
Перша субота лютого, саме у цей день усі навчальні заклади відкривають двері для своїх колишніх учнів. Коли, як не сьогодні, випадає нагода знову сісти за шкільну парту.


У Рівному пройшли зустрічі випускників


Той заряд веселощів, оптимізму та енергії, який дарують такі зустрічі, дає сили, змушує прагнути до нових висот і надовго залишається в пам’яті яскравим приємним враженням.


На Рівненщині Тучинська школа-інтернат збирає випускників


Усі випускники мають різні долі: хтось виходить заміж, хтось ще вчиться, хтось поїхав за кордон, але усіх їх об'єднує навчальний заклад, у якому пройшли найкращі роки дитинства і юності.

16 рівненських випускників отримали найвищий бал ЗНО

Юність, школа, однокласники – ці слова можна промовляти безкінечно. Вкладаючи в них всю свою душу та безмежну ностальгію. Життя невпинно біжить, залишаючи прекрасні спогади, а пам’ять свято береже все найдорожче, дні, коли нам було 17. Рідна школа завжди з нами, вона у кожного в душі.

Для прикладу, саме 6 лютого у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей»
відбудеться зустріч з випускниками. Початок зустрічі о 17 годині. Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» також збирає випускників 06 лютого року в актовій залі о 17:00 год.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ