11.02.2016, 15:00

Рівненський плавець у Франції став переможцем «Золотого туру»

Рівненський плавець Михайло Романчук завоював свою чергову нагороду на міжнародному турнірі. На другому етапі «Золотого туру» пам'яті Каміль Мюффа у Франції українець здобув перемогу на дистанції 800 метрів вільним стилем.
Золоту медаль Михайло Романчук у плаванні на 800 м вільним стилем виграв з часом 7.55,57.

Загалом, в українських спортсменів в активі шість нагород «різного калібру», щоправда найвищої якості – лише на рахунку рівненчанина.

Так, Сергій Фролов став бронзовим призером на 800-метрівці вільним стилем (7.58,24) та посів 3 місце на 400-метрівці вільним стилем (3.52,43). Три «бронзи» в активі Дарини Зевіної - у плаванні на спині на 50 м (28,74), 100 м (1.02,40) та 200 м (2.09,75).

Нагадаємо, що нещодавно рівненський спортсмен Михайло Романчук став найкращим на міжнародних змаганнях з плавання у Люксембурзі. На дистанції 1500 м вільним стилем українець випередив представників Чехії та Іспанії.