15.02.2016, 09:00

Погода допомогла частині рівнян платити менше за тепло

Замість 18.23 гривні за 1 кв. метр площі житла у будинках без лічильників за грудень з них у "Рівнетеплоенерго" взяли на 10% менше.
Адже чинний тариф на послугу централізованого опалення, що надається ТОВ «Рівнетеплоенерго», розраховано на середньодобову температуру на вулиці для Рівненської області у 0,1°С, і середньомісячну для грудня -2,6°С, січня -4,6°С, лютого місяця -3,4°С.

За офіційними даними Рівненського обласного центру з гідрометеорології, фактична середньодобова температура у грудні торік (з 19 по 31 числа) становила +2,27°С, у січні -5,07°С.

Кожен шостий мешканець Рівного отримує субсидію

На виконання вимог постанови Кабміну «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря», «Рівнетеплоенерго» провело перерахунки вартості послуги з централізованого опалення залежно від фактичної температури зовнішнього повітря для абонентів, які проживають у житлових будинках без приладів обліку, зокрема:

- у грудні з 19 по 31 числа розрахунковий тариф для таких споживачів становив 13,9142 грн./кв.м, за весь місяць - 16,42 грн./кв.м. ( на 10% менше за тариф);
- у січні 2016 року він був 18,615 грн./кв.м (на 2% більше від чинного тарифу).

На скільки торік на Рівненщині подорожчали комунальні послуги

Якщо погодні умови різко не зміняться і фактична середня добова температура повітря на вулиці у лютому становитиме +2,7°С, то у житлових будинках без будинкових та квартирних приладів обліку, розрахунковий тариф становитиме близько 13,5 грн/кв.м (орієнтовно на 26% менше від чинного тарифу).

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ