Рівненські легкоатлети взяли "золото" та "срібло" на чемпіонаті України
На турнірі, що зібрав майже 450 атлетів, брали участь вихованці та випускники Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту.
Золоту медаль чемпіона України з бігу на 1500 м здобула Вікторія Ковба, її результат 4:44.73. Срібну нагороду у бігу на 2000 м з перешкодами завоював Дмитро Пачковський, пробігши дистанцію за 6 :01.38. За Дмитром фінішував, з третім результатом, Павло Білий (6:01.53) та четвертим перетнув лінію фінішу випускник ліцею - Олексій Цицюра ( 6:02.26).
Чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих проходив 12-14 лютого у Мукачевому. На цих змаганнях також виступали вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату.
МИ ЩЕ ПИСАЛИ:
Юні рівненські легкоатлети відзначилися на Чемпіонаті України в Запоріжжі
Рівненські легкоатлети зібрали вражаючий врожай нагород у Луцьку
Зокрема, переможцем у метанні списа серед дорослих став випускник ліцею Микола Шама, метнувши спис на позначку 76 м 92 см. Бронзову нагороду здобув випускник ліцею Дмитро Шеремет, його спис опустився на позначці 71 м 63 см.
Серед юніорів непоганий результат випускники ліцею: срібну нагороду у метанні списа здобув Олександр Козубський, його результат 68 м 55 см, четвертим у цій же дисципліні став Віталій Гулов (66 м 2 см) та шостий результат у Олександра Звіздецького (61 м 77 см).
Отже, Микола Шама здобув ліцензію на Кубок Європи з метань, що проходитиме у 12-13 березня у місті Арад (Румунія), а Олександр Козубський - на участь у чемпіонаті світу серед юніорів.

мукачево, Суми, чемпіонат України, бронза, срібло, золото, юніор, легка атлетика
Дві кандидатки від Рівненщини претендують на престижну премію Верховної Ради України

Цьогоріч процедура висунення кандидатів на щорічну премію Верховної Ради України для педагогічних працівників виявилася значно простішою, ніж торік.
переглядів: 294
Серед звільнених з полону семеро рівненчан

Серед звільнених сьогодні з полону українських військовослужбовців є і 7 наших земляків з Рівненщини.
переглядів: 336
На Дубенщині депутата обвинувачують у неподанні декларацій

Прокурори Дубенської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно депутата однієї з громад Дубенщини, якому інкримінують умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
переглядів: 254
Рівне попрощається з Євгенієм Шаповаловим— Героєм, який віддав життя за Україну

Ще одна гірка втрата для Рівного — у бою за Україну загинув Євгеній Шаповалов Йому було лише 31 рік.
переглядів: 265
Рівне прощається з двома Героями – Володимиром Коцуром та Михайлом Бараболею

Обидва мужньо боролися за свободу й незалежність України, віддавши найдорожче — своє життя.
переглядів: 263