18.02.2016, 12:45

Порошенко - у десятці найактивніших користувачів Instagram серед світових лідерів

Такими є результати дослідження «Світові лідери в Instagram 2016».
Лідером серед найактивніших став інформаційний департамент Брунею - 4,2 повідомлення на день. На другій та третій позиції розташувалися представники Кувейту. Міністерство закордонних справ країни розміщує трохи більше 4 дописів на день, а сам міністр - 3.8 повідомлення. У Президента України Петра Порошенка - майже 2 з половиною дописи на день.

Майже півзарплати українець витрачає на їжу


Скільки коштує кілометр української дороги
Серед світових лідерів, яких читають найбільше, переміг президент США Барак Обама з кількістю підписників понад шість мільйонів. На другому місці опинився російський прем’єр Дмитро Медведєв, який має трохи більше двох мільйонів підписників. До трійки лідерів також потрапила прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді - у неї 1,8 мільйона підписників. За кількістю лайків трійка незмінна, проте пані Моді випереджає російського прем’єра, посідаючи друге місце.

Загалом світові лідери опублікували в мережі 76 387 фото та відео, більшість з яких - зображення мітингів, конференцій, засідань та двосторонніх зустрічей із зарубіжними колегами.

Нині глави держав, урядів та міністри закордонних справ у 136 країнах (що являє собою 70% всіх держав-членів ООН) мають офіційні акаунти в Instagram, йдеться у повідомленні.

Як писав MediaSapiens у вересні, глобальна аудиторія Instagram перевищила 400 мільйонів користувачів, збільшившись на 100 мільйонів усього за дев'ять місяців. За даними Instagram, більш як 75 відсотків користувачів сервісу проживають за межами США. Більше половини приросту аудиторії забезпечили користувачі з Європи та Азії, при цьому найбільшу активність проявили жителі Бразилії, Японії та Індонезії.

Джерело http://osvita.mediasapiens.ua