Фірма з Рівненщини допомагала "ДНР"
Слідчі встановили, що у серпні-грудні 2015 року "Компанія "Зевс ЛТД" поставила на користь підприємств, підконтрольних терористичній організації "ДНР", м’яса та м’ясопродукції на 1,5 тис. тонн на суму близько 100 млн грн.
Отримувачів продукції контролювали бойовик 2 батальйону 2 бригади НВФ "Оплот" "ДНР", начальник підрозділу розвідки із позивним "Кусок", міністр економічного розвитку "ДНР", його заступник.
Рівне: у дитячому візку шукали підозрілий предмет (+ФОТО)
У період поставок "Компанія "Зевс ЛТД" отримала 500 млн російських рублів. Кошти перераховували фірми з Москви, а також окупованих територій України (Донецька, Луганська областей та АР Крим). Зокрема, фірмі "Зевс ЛТД" перерахували гроші три московські компанії: "Арс", "Ніка" і "Некст".
Фірма "Арс" з 2012 року належить Яшутіну Ігорю Васильовичу. Фірму "Ніка" ідентифікувати не вдалося, оскільки в ухвалі не вказаний ані її номер, ані адреса реєстрації.
Компанією "Некст" володіють Зибінов Олександр В’ячеславович і Кацман Семен Маркович.
30 вересня 2015 року "Укрінтеренерго" підписало договір на поставку антрацитового вугілля з іншою фірмою Семена Кацмана — "Русснефтедобыча". Вартість цього контракту не розголошувалася. Фірма "Русснефтедобыча" зареєстрована у квітні 2014 року на Тверському бульварі, 18 у Москві — це приміщення ресторану "Империя", на сайті якого повідомляється, що він захоплений рейдерами.
Компанія "Зевс ЛТД" зареєстрована у місті Дубно Рівненської області. Засновниками фірми є кияни Костянтин Сенюков і Світлана Ланчук.

У застосунку «Резерв+» з’явилися нові можливості

Користувачі можуть оперативно дізнаватися про зміни у реєстрі «Оберіг» та отримувати розширену інформацію про власні облікові дані.
переглядів: 356
Окупанти обстріляли Мирноград: загинули троє цивільних

Російські війська завдали ударів по приватному сектору Мирнограда на Донеччині, внаслідок чого загинули троє мирних жителів. Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.
переглядів: 254
В Україну повертається тепло, але синоптики попереджають про зміну погоди наприкінці тижня

У середу, 23 квітня, на більшій частині території України збережеться тепла та суха погода. Місцями можливі короткочасні опади. Температура повітря підніметься до +26°C.
переглядів: 281
Заповіт Папи Франциска: повен текст

Папа Франциск залишив заповіт, у якому, зокрема, розпорядився про власний похорон.
переглядів: 332
Ватикан оголосив дату похорону Папи Франциска та оприлюднив його заповіт

Ватикан офіційно оголосив, що похорон Папи Римського Франциска відбудеться у суботу, 26 квітня 2025 року. Церемонія прощання з понтифіком розпочнеться о 10:00 ранку за місцевим часом.
переглядів: 403