29.02.2016, 09:00

Рівненська артистка сьогодні презентує унікальний мистецький проект

Мова йде про ініціативу солістки Рівненської обласної філармонії Галини Швидків.
Мистецький проект Галини Швидків “За мить до весни…” має на меті популяризацію та пропаганду кращих творів провідних майстрів мистецтв Рівного, а також відкриття нових імен у сфері культури краю.

Проект передбачає живе, творче, безпосереднє спілкування людей мистецтва у форматі бесіди-зустрічі, а також можливості презентації свого творчого доробку в колі висококвалафікованих поціновувачів — професіоналів та провідної інтелігенції.

Творчих рівнян запрошують складати пісні про Європу

У проекті візьмуть участь представники мистецького бомонду Рівного — найвизначніші поети, письменники, музиканти, актори театру, художники, фотохудожники, журналісти. Він, на думку п. Швидків, стане подією не лише у масштабах Рівного, але й усього полісько-волинського регіону, оскільки діячі мистецтв, які будуть залучені до проекту, - широко відомі не лише в Україні, але й за її межами.

У Рівному шукають претенденток на "Міс Рівненщину 2016"

Подібні мистецькі проекти вже стали доброю традицією у країнах Європи. У Рівному це буде вперше.

Перша зустріч митців у межах проекту “За мить до весни…” відбудеться у понеділок, 29 лютого, о 17 годині у приміщенні кафе “Кобза”. Вхід - за запрошеннями від Галини Швидків.Щасливе Рівне