Ми у Facebook
16.03.2016, 10:40

Школі Рівного повернуть приміщення, незаконно продані дружині чиновника

Таке рішення прйиняв апеляційний суд Рівненщини.
На фото - приміщення з рештками теплиці, продані Тамарі Власюк

Прокуратура області у суді довела, що ці приміщення було продане на підставі незаконного рішення міськради Рівного. Адже законодавство України забороняє приватизувати майно закладів освіти. Суд першої інстанції прокуратурі відмовив у задоволенні позовних вимог, однак його рішення скасував апеляційний суд. Тож приміщення вартістю 108 тисяч гривень і площею 129 кв. метрів школі мусять повернути.

ВІДЕО: у масштабній бійці на Рівненщині взяли участь понад півсотні бурштинокопачів

Нагадаємо, що мова йде про господарське приміщення і рештки колишньої теплиції школи №11. Їх улітку 2008 року (керував містом тоді ще секретар міськради Рівного Юрій Торгун) придбала дружина тодішнього керуючого справами міськвиконкому Рівного Святослава Власюка - Тамара. До цього вона була орендарем цих занедбаних споруд. Міська рада надала дозвіл на приватизацію приміщень на підставі того, що Тамара Власюк запевнила, що вклала кошти в переобладнання одного з них під офіс.

ВІДЕО: бурштиновий клондайк на Рівненщині

Як пізніше розповів Святослав Власюк, переобладнання заключалося у вставлянні пластикових вікон та накритті шифером господарської будівлі. З рештками теплиці ніхто нічого так і не робив. Втім, за його словами, п. Власюк офісу тут так і не облаштувала і у 2012 році продала споруди київському бізнесмену.


На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ