Ми у Facebook
20.03.2016, 20:00

Підсумки тижня у Рівному: Великий піст, аварія на будівництві та пікет під стінами ОДА

ОГО підсумовує найчитабельніші новини та події у період з 14 по 20 березня.
З понеділка частина школярів Рівненщини [url
+https://ogo.ua/articles/view/2016-03-17/73609.html]піде на канікули[/url]. Графік канікул не однакрвий у всіх районах, а його надали в обласному управлінні освіти і науки.






14 березня розпочався Великий піст.Він триватиме з 14 березня до 30 квітня. Великий піст триває сім тижнів.






Відтепер за маршрутками й тролейбусами Рівного можна стежити онлайн.Рівненські маршрутні таксі й тролейбуси обладнали GPS-навігаторами.






18 березня У Рівному протестували проти "свавілля бурштинової мафії". Щоб підтримати місцеву громаду у цій боротьбі, у Рівне приїхали нардепи Ігор Мосійчук, Андрій Лозовий, Володимир Парасюк, Дмитро Лінько.





У Рівному біля автовокзалу впав будівельний кран. Внаслідок падіння металоконструкції крана значно пошкоджені, проте ніхто з працівників, які працюють на об’єкті, а також з перехожих не постраждав. Неушкодженими виявилися також споруджувана будівля та прилеглі будівлі.










На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ