21.03.2016, 16:20

На Меморіалі Шморгуна 2016 визначилися півфіналісти [Фото+Відео]

У суботу, 19 березня, у Рівному відбулися заключні поєдинки групового етапу XX обласного турніру з футболу «Меморіал Володимира Шморгуна». А вже наступного дня, 20 березня, вісімка кращих команд зіграла зустрічі 1/4 фіналу, за підсумками яких сформувалися півфінальні пари: ФК «Садове» - «АГАТ» (Гоща) та ФК «Малинськ» - ОДЕК (Оржів).
Результати 5 туру групового етапу:

Водник - Симонів - 0:0, Сатурн - Коливань - 5:2, Садове-ОДЕК - 2:0, Малинськ - АГАТ - 0:0, Верес КОЛІФКС - Калина - 2:1, Млинів - ДЮСШ Верес - 1:0

Підсумкове турнірне становище команд у підгрупах:

Група «А»: 1. Садове - 15 (17-0), 2. ОДЕК - 12 (11-4), 3. Симонів - 7 (5-6), 4. Водник - 4 (1-7), 5. Млинів - 3 (2-9), 6. ДЮСШ Верес - 3 (2-14).

Група «Б»: 1. Малинськ - 13 (11-3), 2. АГАТ - 11 (5-0), 3. Верес-КОЛІФКС - 9 (8-4), 4. Калина - 6 (9-8), 5. Сатурн - 3 (6-11), 6. Коливань - 1 (2-15).

Найбільш цікавою боротьба на стадії чвертьфіналів виявилася у двох гощанських дербі. Так, у матчі ФК «Садове» та бугринської «Калини» доля путівки до 1/2 фіналу вирішувалася у серії післяматчевих пенальті. Тут більш точнішими і впевненішими виявилися гравці команди з Садового:

ФК Садове - Калина (Бугрин) - 0:0, по пен. - 3:2

У матчі між гощанцями та їх сусідами з Симонова більше імениті «агатівці» зуміли забити єдиний м’яч тільки за чверть години до фінального свистка:

АГАТ (Гоща) - ФК Симонів - 1:0 (0:0). Гол: Гайдук (54).

Щодо матчів за участю двох інших фаворитів – ОДЕКа та ФК «Малинськ» - то для них ігри проти, відповідно, «Верес-КОЛІФКС» та «Водника» виявилися своєрідною розминкою і обидва гранди обласного без зовнішніх труднощів оформили крупні перемоги:

ФК Малинськ - Водник (Рівне) - 4:0 (1:0). Голи: Федосенко (8,61), Савицький (48,68).

ОДЕК (Оржів) - Верес-КОЛІФКС - 5:0 (3:0). Голи: Наумець (8), Семенчук (16), Газицький (18,41), Ядчишин (65).

Отож, у півфіналах в наступну суботу (26 березня) зустрінуться такі команди:

ФК «Садове» - «АГАТ» (Гоща), початок об 11:00

ФК «Малинськ» - ОДЕК (Оржів), початок о 12:30.

На неділю, 27 березня, заплановані вирішальні поєдинки за третє та перше місця.

Нагадаємо, рік тому, 29 березня, у Рівному завершилися змагання в обласному Меморіалі Шморгуна. Перемогу в цьому передсезонному турнірі втретє поспіль здобув на той момент чинний чемпіон області – оржівський ОДЕК, який переміг ФК «Малинськ» з результатом 3:1. Третіми у Меморіалі стали гравці ФК «Садове», які переграли кузнецовський «Ізотоп-РАЕС» із рахунком 3:0.