21.03.2016, 20:00

5 завдань мисливця у міжсезоння: поради рівненських фахівців з полювання

Доки весняне полювання в Україні залишається лише темою для дискусій, мисливці з ностальгією споглядають на узлісся та водойми в очікуванні відкриття нового сезону. Але насправді використати цей час варто із максимальною користю. Як саме - радять досвідчені рівненські мисливці.

Догляд зброї


Передусім, міжсезоння - це можливість організувати "курорт" для своєї зброї, нагадує мисливець зі стажем Олександр Євчук. Після завершення попереднього сезону рушниці мають бути почищені і законсервовані. Причому, плутати ці два різних процеси не варто, адже кожен із них грає свою важливу роль для тривалої і безпечної експлуатації зброї. Окрім того, рушницю варто протирати раз на місяць, адже залишки згорілого пороху виходять із дрібних пор стволів поступово. А ще, навіть у сейфі, якщо він не герметичний, на зброю можуть потрапляти і пил, і волога.

Пристрілювання


Правильна пристрілка зброї - запорука мисливської удачі нарівні із вправністю самого стрільця, переконаний досвідчений мисливець Едуард Герасимчук. Саме час гарно пристріляти зброю, відкалібрувати приціл для високої влучності. Особливо, якщо рушниця у вашому арсеналі не одна.

Розвідка


Із року в рік ви їздите у ті самі звичні угіддя, хоча й не завжди з позитивним результатом. Тоді як навколо може бути чимало набагато ліпших місць, наповнених потенційною здобиччю. Міжсезоння - ідеальний час для мисливської розвідки. Читайте тематичні інтернет-форуми, сплікуйтеся з однодумцями, поїдьте роздивитися особисто. І, можливо, цьогорічний мисливський сезон стане для вас незабутнім.

Тренування помічника


Мисливський пес - це не порода, а професія. Пам'ятайте, що ваш головний помічник потребує постійної підтримки і вдосконалення форми, нагадує любитель полювання із собакою Едуард Герасимчук. Не лінуйтеся у вільний час виїжджати зі своїм улюбленцем на тренування, користь буде вам обом.

"Лапи і хвіст - мої документи"


Саме час переконатися чи в порядку документи - ваші та вашого собаки. У переддень сезону поновлювати розмокле у засідці на качку посвідчення буде запізно.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

УкрнетвудАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини