Ми у Facebook
04.04.2016, 08:30

Рівненщина: хотів купити посвідчення водія, а натрапив на аферистів

Львів’янин ошукав 52-річного жителя Рівненської області, пообіцявши йому сприяння у виготовленні посвідчення водія. За цю «послугу» зловмисник одержав від чоловіка 12 000 гривень.
Клієнта зловмисник підшукував таким чином: розмістив у мережі Інтернет оголошення, що може надати сприяння в одержанні водійських прав, увійшов у довіру до співрозмовника. При цьому запропонував допомогти вирішити питання придбання за певну винагороду водійського посвідчення. Аферист запевнив, що таким чином позбавить потенційного водія від зайвих клопотів, пообіцяв отримати документи за спрощеною процедурою і без обов’язкового курсу навчань. До того ж посвідчення водія обіцяв зробити в короткий термін.

Трагедія на Рівненщині - жінка померла під час пологів, а її племінниця випала з вікна

Після телефонної розмови зі зловмисником, житель Рівненської області переказав на його банківську картку 8 000 гривень «завдатку». Після цього приїхав до Львова і на зустрічі з чоловіком передав йому ще 4 000 гривень. Після чого львів’янин більше на зв’язок не виходив.

На Рівненщині поліцейського затримали на хабарі


Зрештою, не дочекавшись ні документів, ні грошей, ошуканий рівнянин звернувся із заявою до поліції.

Правоохоронці затримали шахрая.

За матеріалами прес-служби ГУ НП у Львівській області.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

01.05, 20:30 У центрі Рівного зводять платну громадську вбиральню

01.05, 20:00 На Рівненщині готують комунальні будівлі для облаштування житла переселенцям

01.05, 19:30 Мінометника з Вараша відзначили почесною нагородою Головнокомандувача ЗСУ

01.05, 19:00 Закон підписано: держава збільшила виплати родинам загиблих добровольців

01.05, 18:30 У парку на Грабнику в Рівному приберуть аварійні об’єкти та встановлять відеоспостереження

01.05, 17:40 У Рівненській обласній дитячій лікарні планують відкрити психоневрологічне відділення

01.05, 17:00 На Рівненщині викрили схему ухилення від мобілізації: до неї причетні ексвоєнком і медики

01.05, 16:10 Жителя Вараша засудили до понад 9 років ув’язнення за організацію наркоторговельної групи

01.05, 15:20 ДНК-експертиза підтвердила загибель зниклого безвісти військового з Рівненщини

01.05, 14:30 Чоловіка, хворого на рак, судили за ухилення від мобілізації на Рівненщині