05.04.2016, 12:30

ВІДЕО - У Рівному працює котельня, яка не має аналогів в Україні

Твердопаливна котельня, котра встановлена на території Рівненського льонокомбінату, немає аналогів в Україні. Про напрацювання підприємства та унікальну котельню власник Рівненського Льонокомбінату Олег Червонюк розповів у програмі "Моя робота".
Твердопаливна котельня, котра встановлена на території Рівненського льонокомбінату, немає аналогів в Україні. Обладнання, основу якого складає паровий котел виробництва Австрії, забезпечуватиме як обігрів приміщень, так і вирішення виробничих потреб. Котельня, котра працює на відходах деревообробки має високий коефіцієнт корисної дії – до 90% та щороку може замінити майже 2 мільйони 700 тисяч кубометрів природного газу.


Програма “Моя робота”: власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк


Тож відтепер, окрім повної незалежності від російського газу, в новій котельні відбуватиметься утилізація відходів, а завдяки альтернативним джерелам енергії, відчутно зменшиться собівартість продукції підприємства.

Розповідь про відкриття нової унікальної твердопаливної котельні, яка працює на відходах деревообробки можна переглянути у програмі "Моя робота" з Олегом Червонюком.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ З ОЛЕГОМ ЧЕРВОНЮКОМ