Прогноз погоди в Рівному на 7 квітня
Якою буде весна: прогнози рівненських синоптиків
За матеріалами pogoda.rovno.ua

ОГО, новини, Рівне, погода, Благовіщення
У Рівному покажуть емоційну мініатюру “Чайка” просто неба

15 червня о 13:20 у парку Молоді (Лебединка) відбудеться театральна постановка мініатюри “Чайка” у виконанні зразкового театру читця. Подія проходитиме в межах Рівненського літературного форуму – 2025.
переглядів: 56
У Рівному оновили пішохідні світлофори на чотирьох перехрестях

Працівники КП «Міськсвітло» провели роботи з модернізації пішохідних світлофорів на ключових перехрестях міста відповідно до вимог ДСТУ.
переглядів: 82
Рівненська громада передала нову партію дронів і зарядних станцій військовим

16 військових частин Сил оборони України отримали чергову партію технічної допомоги від Рівненської громади. За кошти міського бюджету закуплено 15 дронів Matrice 4T, 2 дрони Mavic 3T та 50 зарядних станцій Oukitel.
переглядів: 87
На Рівненщині в рамках декомунізації перейменували вулиці у кількох населених пунктах

У межах процесу декомунізації в кількох населених пунктах Рівненщини перейменували вулиці та провулки.
переглядів: 109
У Рівному перед судом постане чоловік, якого підозрюють у смертельному пораненні товариша

У Рівному завершено досудове розслідування щодо 57-річного місцевого жителя, якого обвинувачують у спричиненні смертельних ножових поранень своєму знайомому.
переглядів: 152