09.04.2016, 18:00

Чотири книги, які варто прочитати

Ні для кого не секрет, що книги розвивають людей, роблячи з них освічених особистостей. Читання - хороше хобі. Далі представлені книги, які особливо впливають на світогляд людини, і їх ми рекомендуємо прочитати…

Рей Бредбері – Кульбабове вино


«Кульбабове вино» - твір, що значно виділяється у літературній творчості Рея Бредбері, більшою мірою через те, що в ньому письменник описує свої переживання, та й взагалі, можна спокійно назвати цю повість автобіографією Бредбері літа 1928 року. У вирі подій два брати Сполдінга: Дуглас (12 років) і Том (10 років), котрі проживають у вигаданому містечку Грін Таун у штаті Іллінойс. Повість складається із подій, котрі відбулися з братами впродовж трьох місяців літа. Прочитавши її, ви зміните свій світогляд.

Кращі книги Рівненщини 2014 року

Стівен Кінг – Країна розваг

Історія про моторошний парк розваг, привидів та криваві вбивства не дасть вам можливості відірвати очей від книги. Якщо у вас хороша уява, то, намалювавши краєвиди Джойленду, уявивши моторошні події, що розгортаються у книзі, ви довго не забудете того, що побачите.

Макс Кідрук – Твердиня


Компанія з п'ятьох студентів Королівського технологічного університету Стокгольма не може вирішити, куди податись їм на канікулах. Почувши суперечку Лео і Сьоми у пабі Стокгольма, старий художник Ґуннар Іверс запрошує хлопців до себе додому, де, хвилюючись і поспішаючи, розповідає про цивілізацію інків, про руїни, які деякими істориками випадково приписуються цій цивілізації, і котрі за своєю технологічністю ніяк не могли бути побудовані ними. Художник також переповідає легенду про загублене місто Паїтіті, показує розмиту фотографію невідомих руїн у сельві та дає карту, намальовану від руки і яка нібито веде до того місця. Після деяких вагань хлопці вирішують податися на пошуки інкської твердині.
Ґуннара Іверса, який розповів про Паїтіті хлопцям, звіряче вбивають в майстерні. Але, не знаючи про це, компанія вирушає в Перу, назустріч невідомому...

Джером Селінджер – Над прірвою у житі

У свій час Холден пережив те, що переживає кожен підліток його віку. Йому здається, що світ повстає проти нього, що все навколо — холодне й бездушне. Тому й захоплює герой кожне нове покоління підлітків, що переживає подібну драму. Адже вони знаходять у переживаннях Холдена думки і почуття, подібні до своїх власних.

А ЯКІ КНИГИ ЛЮБИТЕ ВИ? ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ДУМКИ У КОМЕНТАРЯХ ДО МАТЕРІАЛУ
Щасливе Рівне