16.04.2016, 11:30

Для поїздок у Білорусь треба готувати закордонний паспорт

Новий режим перетину україно-білоруського кордону діятиме з 1 січня 2017 року.
Із 1 січня 2017 року українці зможуть потрапити на територію Республіки Білорусь тільки за закордонними паспортами. Як повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України, 31 березня Мінськ і Київ досягли домовленості про відстрочення режиму в'їзду для українців за закордонними паспортами на територію Білорусі.

Які документи потрібні для в'їзду в Білорусь

У міжнародних аеропортах режим в'їзду українців на територію Республіки Білорусь виключно за закордонними паспортами буде введений з 1 січня 2017 року, в міжнародних і міждержавних пунктах пропуску залізничного та автомобільного транспорту – з 1 квітня 2017 року, в місцевих пунктах пропуску через державний кордон – з 1 січня 2018 року.

При цьому українська сторона запропоновано максимальне спрощення режиму перетину україно-білоруського державного кордону громадянами України, які проживають в прикордонних регіонах, зокрема шляхом внесення змін до відповідної двосторонньої угоди.

Українців з ID-паспортами не пускатимуть у Білорусь

Раніше білоруси офіційно попередили, що за новими внутрішніми українськими паспортами у вигляді пластикових ID-карт у сусідню державу не пропускатимуть. А громадяни Білорусі поки що можуть перетинати кордон України за внутрішніми паспортами.

Чи потрібно рівнянам поспішати міняти паспорти?
Щасливе Рівне