Ми у Facebook
20.04.2016, 16:00

Враження рівнян від першого дня роботи патрульних поліцейських

Мешканці Рівного у соцмережі Фейсбук діляться враженнями від роботи патрульних поілцейських.
Олексій Кривошеєв
Раджу всім водіям знову перечитати ПДР!!!
Сьогодні став свіддком роботи нової поліції. За три хвилини зупинили "Деу Ланос" і фургон-вантажівку.
Спочатку бузковий "Ланос" поїхав під "цеглу" ( знак, який забороняє проїзд - Авт.) на вулиці Сагайдачного (біля базару). Відразу - сирена і голос: "Водій автомобіля, зупиніться!". "Ланос" зупиняється. Той же голос з патрульної машини: "Водій автомобіля, проїдьте і зупиніться згідно з правилами дорожнього руху". Якусь хвилину водій "Ланоса" не може зрозуміти, що з нього хочуть. Потім проїжджає перехрестя, повертає на Набережну і паркується. Поруч паркується патрульне авто. Підходять, представляються, аж тут знову сирена і голос: "Водій атомобіля, зупиніться!". Це на тому ж перехресті водій вантажівки вирішив їхати на "кінець червоного, початок жовтого" сигналу світлора. Він точно бачив патрульних, які були зайняті "Ланосом". І, вочевидь, аж ніяк не сподівався, що в цьому районі буде ще одна патрульна автівка.
Поки паркувалась вантажівка, а біля неї патрульні, водій "Ланоса" вже підписував протокол....


Хатія Деканоідзе - про патрульну поліцію до Рівного і після (інфографіка)

Олександр Безощук:
З особистого спостереження.
Сьогодні прослідував декілька кілометрів за автомобілем поліції. Водії при поліції більш чемні та дотримуються правил)))
Як думаєте, чи надовго вистачить водіїв, та чи наведе порядок поліція з бидло паркінгом?


Alex Tretyak
За моїми спостереженнями, водії стали трохи сумирнішими сьогодні, а чи надовго ?


У рівненському супермаркеті касир нахамила покупцю через одну гривню

Maksym GO
у нас водії як їздили по смузі для громадського транспорту, так і їздять, незважаючи на поліцію. Хоча час від часу і бачив, шо їх штрафували за це. Але в більшості випадків не діє. Треба шукати більш ефективний метод боротьби.

Володимир Загиней
На вул.Соборній (біля пам'ятника М.Несвицькій) та Театральній площі - два патрулі при роботі. Не так вже й погано)))


З провокаціями чи без: як минув концерт Потапа і Насті у Рівному

Юрій Бочковський
Перший млинець комом! Створюючи показники в роботі, поліція забуває про основне своє завдання - це захищати права та свободи громадян. Так вчора о 21.30 пограбували мого колегу біля Палацу дітйе і молоді. На приїзд працівників доблесної поліції довелося чекати 35-40 хвилин (знайомі приїхали на допомогу швидше з району "Боярка" тролейбусом), що фактично призвело до неможливості розкриття злочину по "гарячих слідах". Таким чином знову - показники, а не захист громадян.
[b]


На правах реклами