Що зміниться у соцзабезпеченні воїнів-резервістів, які постраждали в АТО
Військових четвертої хвилі обіцяють повернути додому до Великодня
Закон зрівняв пенсійне забезпечення для резервістів, які стали інвалідами внаслідок виконання обов’язків служби у військовому резерві військових формувань під час безпосередньої їх участі в антитерористичної операції та членів сімей резервістів, які загинули з таких же причин, із порядком та умовами, установленими законодавством для військовослужбовців відповідних посад та членів їх сімей.
Також закон зараховує до вислуги років для призначення пенсії службу у військовому резерві під час безпосередньої участі в антитерористичній операції чи забезпеченні її проведення.
Інваліди І та II групи, які зазнали каліцтва під час виконання обов'язків служби у військовому резерві під час безпосередньої участі в антитерористичній операції і забезпеченні її проведення, визнаються ветеранами військової служби.
Рівненщина прощається із ще одним своїм захисником
Положення цього Закону поширюються на резервістів, які безпосередньо брали або беруть участь в антитерористичній операції, після набрання чинності Указом Президента України від 14 квітня 2014 року №405 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України". Закон набере чинності наступного дня після його опублікування.
За матеріалами www.5.ua

Хто у 2025 році може не платити за доставку газу: пояснення НКРЕКП

Українці зобов’язані оплачувати окрему платіжку за розподіл газу, навіть якщо фактично ним не користуються.
переглядів: 158
Українки отримали престижні премії Woman 2024

Вчора, 1 травня, 1 травня відбулася церемонія нагородження переможниць щорічної Міжнародної жіночої премії «Woman 2024». Представниці системи МВС здобули премії у номінації «Оборона, мілітарі та безпека».
переглядів: 410
Затори на кордоні: у пункті пропуску «Корчова – Краківець» стартують дорожні роботи

Тимчасові обмеження в пункті пропуску «Корчова - Краківець» можливі вже з наступного тижня.
переглядів: 453
Закон підписано: держава збільшила виплати родинам загиблих добровольців

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який зрівнює соціальні виплати родинам загиблих добровольців із компенсаціями, що отримують сім’ї загиблих військовослужбовців.
переглядів: 534
Активіст та волонтер Сергій Стерненко став жертвою нападу

Відомий український волонтер та громадський активіст Сергій Стерненко сьогодні, 1 травня, повідомив у своєму Telegram-каналі про скоєний на нього напад.
переглядів: 622