17.05.2016, 11:00

ВІДЕО - Житловий комплекс "Ріверсайд": першу секцію здано в експлуатацію

Під час коротких травневих канікул багато користувачів сайту OGO.ua просили нас провести нову інспекцію житловим комплексом "Ріверсайд", що на вулиці Небесної сотні та дізнатися про ситуацію на будівельному майданчику.
ДИВИТИСЯ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ

Ви запитували - ми відповідаємо. В рамках програми "Ранкова кава" ви маєте можливість побачити, що нині відбувається на будівельному майданчику та що цікавого розповідає про інноваційне будівництво представник забудовника.

Інноваційний Ріверсайд

“Ріверсайд” – це інноваційний проект для нашого міста: чи не вперше в самому центрі Рівного будується не просто будинок, а повноцінний житловий комплекс з власною інфраструктурою. Тут є все необхідне для затишного життя.

Квартал на вулиці Небесної сотні поступово перетворюється на окрасу центру Рівного, розташований на березі річки Устя з облагородженою прибережною зоною.

ЖК Ріверсайд: що всередині

Нині на будівельному майданчику дізнаємося, що перша секція вже здана в експлуатацію, а поряд з нею споруджується виключно з надійних матеріалів з суворим дотриманням будівельних норм вже і друга та третя секції “Ріверсайду”.

Ми вирішили проінспектувати це інноваційне будівництво Рівного. Ось що вдалося побачити на будівельному майданчику...

ДИВИТИСЯ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ