Хто буде очолювати "Рівнеоблводоканал"
У зборах взяли участь більше двох сотень працівників, які мали можливість заслухати пропозиції та звіти претендентів на посаду директора комунального підприємства та визначилися із підтримкою.
На зустріч з колективом прийшли чотири кандидати. Один з тих, хто подавав свою кандидатуру на посаду директора - Святослав Євтушенко, не прийшов на збори. Тому свої програми презентували нинішній керівник "Рівнеоблводоканалу" Андрій Карауш, Олександр Довжаниця, Тетяна Якубович та Ігор Катульський.
Кількість отримувачів субсидій цього року на Рівненщині зросла уп'ятеро
За результатами відкритого голосування найбільшу підтримку трудового колективу – 155 голосів – отримав Андрій Карауш, друге місце у голосуванні отримав Ігор Катульський. За нього проголосували 26 працівників.
Рішення трудового колективу не є остаточним, адже затвердити директора повинна сесія Рівненської обласної ради, яка відбудеться у червні.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Андрій Карауш, водоканал, Рівнеоблводоканал, вибори директора, директор, новини Рівного
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 143
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 131
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 164
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 276