24.05.2016, 16:30

Квитки на потяг - у кожній касі відділення ПриватБанку

Влітку українці багато відпочивають та мандрують. Відтепер цінують час і гроші, тому замовляють залізничні квитки онлайн. Швидко, зручно, всього за 2 хвилини можна обрати потрібний рейс, потяг, найкращі місця та вартість, а головне самому контролювати замовлення квитка.
Набагато зручніше ніж у вокзальних касах і на інших сайтах. ПриватБанк продає цифрові квитки з осені 2014 року і вже сьогодні в Україні через фінансову установу купують кожен третій електронний квиток на потяг, а щодня - понад 17 тисяч залізничних квитків. До слова, цьогоріч сервіс продажу квитків ПриватБанку визнано найкращим у конкурсі проектів українського ринку електронної комерції Ukrainian E-commerce Awards.

Укрзалізниця вже відкрила продаж квитків на 14 літніх поїздів. Пасажири, які планують відправитися в свою літню відпустку залізницею, вже можуть придбати квитки на сезонні потяги, що курсуватимуть до Одеси, Миколаєва, Херсона та приазовських курортів нашої держави. Наразі відкрито продаж квитків на 14 графікових поїздів.

КУПИТИ залізничні квитки зі знижкою та вигодою в усі куточки України та за кордон можна в будь-якому відділенні ПриватБанку. Їх понад 2 500.

А також:
через Інтернет-банк «Приват24»;
на сайтi bilet.pb.ua;
за допомогою мобільного додатку Приват24;
через 12 тисяч терміналів самообслуговування;
за безкоштовним цілодобовим телефоном 3700.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ: Купуючи квитки на поїзд в ПриватБанку Ви економите час і гроші на дорогу на вокзал;

ВСІ квитки зберігаються в вашому "архіві квитків" і при необхідності Ви завжди можете роздрукувати повторно квиток в будь-якому відділенні або в терміналі самообслуговування, або в Приват24, або на сайті bilet.pb.ua;

Кваліфіковані СПЕЦІАЛІСТИ на on-line схемі розташувань місць у потязі, допоможуть Вам вибрати поїзд і найзручніші місце, на відміну від кас залізничного вокзалу, де у черзі до касового віконця цього зробити неможливо.

Банківська програма КВИТКОВОГО СЕРВІСУ (bilet.pb.ua) допоможе підібрати оптимальний маршрут між містами, де немає прямого з'єднання;

ВАЖЛИВО, що квитки не потрібно обмінювати в касах на звичайні. Можна купити максимально за 45 діб до відходу поїзда, мінімально - за 30 хвилин до його відправлення. Є пільги для дітей до 14 років і студентів (до 50% від повної вартості проїзду).

НОВИНКА
. ПриватБанк запустив послугу ПОВЕРНЕННЯ онлайн залізничних квитків, придбаних через відділення та електронні сервіси банку. Щоб повернути квиток, тепер не потрібно їхати до каси, це можна оперативно зробити на квитковому сайті (bilet.pb.ua) або в Приват24 (https://privat24.ua). Умови в інтернет-мережі такі самі, як і в касах: кошти повертаються покупцеві на картку, з якої були оплачені квитки. Після скасування квитка місце стає доступним уже через півгодини.
Увага! Електронні квитки обмінюються тільки на території України. Тож потурбуйтесь про своєчасний їх обмін на поїзди, відправлення яких відбувається з інших країн! На вокзалах є спеціальні каси для обміну цифрових квитків. Там, де нема - треба звертатися без черги в будь-яку касу вокзалу.

Особливості електронних квитків на потяг:

База квитків банку збігається з базою даних Укрзалізниці для надання клієнтам найактуальнішої інформації про вільні місця та ціни.

Електронний квиток із QR-кодом не треба попередньо обмінювати в касах вокзалу – достатньо його роздрукувати.

На напрямки за межі України, а також на потяги, що не забезпечені терміналами для зчитування QR-кодів, потрібно купувати квитки за кодом замовлення. Код замовлення необхідно обміняти на звичайний квиток не пізніше ніж за півгодини до відправлення потяга.

Умови поїздки дитини по території України:
• діти до 6 років їздять безплатно без надання місця (на одному місці з дорослим);
• діти від 6 до 14 років користуються правом пільгового проїзду і купувати квиток їм обов’язково. Вартість проїзду з дитячим квитком становить 75% від вартості квитка дорослого пасажира. Пасажир, який їде з дитиною віком не більше 14 років, повинен мати документ, який підтверджує вік дитини на день від’їзду. Такі діти допускаються до поїздки в пасажирських і приміських потягах тільки в супроводі дорослих;
• Для дітей віком від 14 років треба купувати повний квиток.

Умови поїздки за межі України:
• діти до 5 років їздять безплатно без надання місця (на одному місці з дорослим);
• діти від 5 до 10 років користуються правом пільгового проїзду.

На Рівненщині цього року завдяки ПриватБанку більше 15 тисяч краян уже скористались вигідними сервісами та придбали квитки на залізницю. Кожен рівнянин може спробувати придбати електронний залізничний квиток в одному з 56 відділень, 165 банкоматах та здійснювати операції у понад 324 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безплатно з номерів мобільних операторів).


Ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011р.