Ми у Facebook
27.05.2016, 20:40

Любовний гороскоп на 28 травня

На що натякають зірки закоханим, одруженим і поки що вільним знакам зодіаку?
ОВЕН. Любовні пригоди з колегами чи новими знайомими, ще й під впливом алкоголю вкрай небажані — ні до доброго не приведуть.

ТЕЛЕЦЬ. Найкраще провести вечір в товаристві ноутбука, телевізора чи книжки. Так ви не посваритесь з коханим/коханою, які можуть бути чимось роздратовані ще до спілкування з вами )

БЛИЗНЮКИ. Не нервуйте, не метушіться і не поспішайте казати “ні”.

РАК. Ваш день! Не маєте ще своєї другої половинки? Час вирушати на пошуки. Місць скупчення привабливих осіб протилежної статі сьогодні більш ніж достатньо.

ЛЕВ. Проведіть день та вечір удвох — це значно поліпшить ваші стосунки й внесе в них свіжу нотку.

ДІВА. Вечір та ніч у товаристві друзів може закінчитися романтично або комічно. Чи буде випадковий секс - залежить тільки від вас.

ТЕРЕЗИ. Якщо ваші романтичні стосунки тільки накльовуються, не поспішайте з їх розвитком і не намагайтесь прискорити фінал. Бо все зіпсуєте.

СКОРПІОН. Вирушаючи кудись в люди, озирніться уважно довкола себе — можливо, ваше велике і чисте кохання десь тут...

СТРІЛЕЦЬ. Нові інтимні знайомства навряд чи принесуть радість та задоволення. Вечір з друзями чи з перевіреним партнером/партнеркою — саме те.

КОЗЕРІГ. Не надто заглиблюйтесь у власні сумніви та переживання. Просте, щире спілкування з близькою людиною — ось той бальзам на душу, який зірки приписують на сьогоднішній вечір.

ВОДОЛІЙ. Ідеальний день для освідчень, сватань, заручин, парубоцьких вечірок та дівич-вечорів з вами в одній з головних ролей.

РИБИ. Просто секс — ніщо у порівнянні з його очікуванням, коли ви закохані до нестями...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Любовний гороскоп на 26 травня
Позитивний гороскоп на 2016 рік






На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

25.02, 16:13 На Рівненщині викрито виконувача обов'язків міського голови та депутата на хабарі в 1,3 мільйона гривень

25.02, 16:00 Омбудсман перевірив умови проживання ВПО на Рівненщині

25.02, 15:30 Рівнянинина оштрафували за спробу нелегального вивезення російського дрона до США

25.02, 15:00 Річицька гімназія підтримала поранених військових: передали смаколики та слова вдячності

25.02, 14:30 Масковий режим запровадили в ще одному медзакладі Рівненщини

25.02, 14:21 У Сарнах ліквідували боєприпаси часів Другої світової війни

25.02, 14:04 У Дубні викрили місцевого жителя на незаконному зберіганні боєприпасів

25.02, 13:30 На Рівненщині з'явилося спецавто для перевезення ветеранів на кріслах колісних

25.02, 13:02 У четвер відбудеться позачергова сесія Рівненської обласної ради

25.02, 12:07 Мешканця Рівненщини засудили до 2 років обмеження волі за насильство над дружиною