Програма "Моя робота": міський голова Радивилова Микола Карапетян
Про те, як вдалося здобути таку беззаперечну перемогу та плани розвитку нової об'єднаної громади — у програмі “Моя робота” на OGO.ua.
Микола Аракелович працює на посаді міського голови Радивилова з 2002 року. За цей час йому вдалося здобути підтримку людей, які і на останніх виборах у об'єднаній громаді довірили йому очолювати територіальну громаду.
- Моїм великим досягненням вважаю те, що я ніколи не обіцяв “золотих гір”, а говорив правду і дав обіцянки про те, в чому насправді був впевнений. Я думав, що сільські ради, які в результаті реформи приєднуються до Радивилова, будуть підтримувати своїх кандидатів, але надзвичайно приємно, що за мене практично однорідно голосували, як у Радивилові, так і у сільських радах, - пояснює Микола Карапетян.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ
До нової Радивилівської об'єднаної громади увійшли Башарівська, Дружбівська, Немирівська і Підзамчівська сільради, які тепер будуть працювати разом з містом Радивилів. На питання про те, чи не хотіли приєднувати до Радивилова ще більше сільрад Микола Аракелович відповідає, що нереально ефективно керувати громіздкою громадою, населені пункти якої віддалені від центру управління.
Микола Аракелович не приховує, що давно очікував процесу децентралізації не на словах, а на діях. Тим самим Радивилівська громада стала першою чи не найпотужнішою громадою в Україні.
Зараз у нас з'явилася можливість не чекати милостині «зверху», а бути самим господарями на своїй території. Так, як це є у Європі. І нам усім відомо, що там живуть краще. Не повинно у нас бути так, що глобальні рішення спускаються «зверху» і основні кошти також треба очікувати звідти ж. Місцеві ініціативи, як правило, залишаються добрими намірами. Зараз у нас є шанс все змінити, - розповідає міський голова.
Серед безумовних позитивів, які Микола Карапетян бачить в об'єднанні громади — це можливість краще фінансово розвиватися та створювати нові робочі місця. Крім того, зараз Микола Аракелович шукає можливості участі в різноманітних грантових проектах, які дозволять спільними зусиллями покращувати життя мешканців. А у Миколи Аракеловича успішний досвід у цьому напрямку вже є. Так, у 2015 році Радивилів виграв грант і побудував за ці кошти котельню на тверде паливо у дитячому садочку. Зекономлені ж кошти вдалося ще і використати на розвиток інфраструктури міста.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ
Напередодні виборів Микола Карапетян проводив зустрічі з мешканцями сіл, які тепер входять в об'єднану громаду, тим самим добре знає над чим варто продовжити роботу і які проекти є першочерговими для реалізації. Крім того, під час зустрічей на сходах сіл мешканці запитували про те, які переваги матимуть від процесу децентралізації та чи залишаться у їх селах медичні пункти та освітні заклади. Тому така просвітницька робота серед мешканців громади вже проведена. А вже зараз Микола Аракелович разом зі своєю командою вже напрацював стратегію вирішення запитів мешканців.
- Нашим першочерговим завданням є піднесення на належний рівень соціальної інфраструктури. Це дороги, освітлення, благоустрій і в належний вигляд привести дитячі дошкільні заклади і школи. Уже зараз в одному із сіл планується збудувати невеличкий завод з переробки сільськогосподарської продукції, - говорить Микола Карапетян. - Також хочеться перенести досвід Радивилова і на сільські ради, які тепер до нас приєдналися. Якщо порівняти наші і дороги, і тротуари, благоустрій, то не хвалюсь, але таких на Рівненщині небагато. Тому зараз будемо над цим працювати. Звичайно, кожен населений пункт має свої традиції. Але, скажімо, ми у наших радивилівських дитячих садках ввели посади хореографа, вчителя іноземної мови. Ці заходи ми маємо намір втілити і в інших селах. Якщо створити належні умови, то сільські діти абсолютно нічим не відрізняються за розвитком від міських дітей.
Микола Карапетян вірить, що усі плани вдасться втілити у життя. Адже завдяки ефективному менеджменту можна вирішити проблеми мешканців швидко, ефективно та якісно. А об'єднана громада має ще більшу силу, тому нам треба працювати над її єдністю і тоді все вдасться!
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ
програма моя робота, Радивилів, м. Радивилів, Карапетян, Микола кАРАПЕТЯН
Масниця, поминальна субота та інші пам'ятні дати: церковний календар на лютий 2025
М'ясопусна субота буде в другій половині місяця, опісля настане Масниця, а потому й Великий піст розпочнеться. Церковний календар нагадає про важливі дати.
переглядів: 171
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
В лютому 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 487
Бронь на 100%: які категорії додали до переліку захищених від мобілізації
Зміни до бронювання під час дії воєнного стану було запроваджено постановою уряду № 36 від 14.01.2025 р. Таким чином, серед числа працівників, яких бронюють на 100% включили, медиків та прокурорів САП.
переглядів: 204
Повторне проходження ВЛК "обмежено придатними": коли крайній термін
Новим крайнім терміном повторного проходження військово-лікарської комісії обмежено придатними до військової служби громадянами України пропонується встановити 5 червня 2025 року.
переглядів: 199
Тимко III віщує ранню весну у 2025 році
Незважаючи на складні часи, традиція святкування Дня бабака на Харківщині продовжується. Хоч цього року через безпекову ситуацію віщування Тимка III відбувалося дистанційно, але наш знаменитий бабак все одно поділився прогнозом.
переглядів: 237