08.06.2016, 11:20

У центрі Рівного пограбували навчальний кабінет (+ФОТО)

Прохання про допомогу опублікувала директор реабілітаційно-консультаційного центру "Здорове життя" Наталія Поліщук, яка орендує приміщення в КУП НАНУ, на своїй сторінці у Вконтакті:
"Друзі!!! Прошу допомоги людей, що мають камери відеоспостереження на будинках чи офісах в центрі міста Рівне! Перегляньте, що відзняли ваші камери сьогодні вночі. О шостій ранку мені повідомила охорона, що в мене в кабінеті на вулиці Короленка,5 відкрите (зломане) вікно і перекинуті вазони. Вкрали хороший німецький вібромасажер, CD-програвач, два комплекти пензликів для нанесення макіяжу по 1000 гривень кожен і 11 складних дермантинових стільців. Стільці в наборі вкраденого явно дивують, бо це ж не маленька річ. На вікні 30 слідів підважування, тобто добирались в кабінет довго і явно не професіонали, тому навряд чи був якийсь транспорт. Швидше всього все виносили в руках (хоча я можу помилятись). Інформація , яка може у вас бути є дуже важливою, бо раніше вже проникали через вікна в сусідні офіси.

Оце такий гидкий подарунок зробили мені якісь падлюки напередодні дня народження! В перший день відпустки!!!

P.s: дуже шкода моїх улюблених орхідей, які ці варвари поперекидали і поламали😢😢😢

P.p.s: додаю фото вібромасажера (яке збереглося) і фото з мого кабінету зранку😢😢😢
"І сміх, і гріх: у Рівному вкрали захист від крадіївВаше здоров'я: Наталія Поліщук про лікувальний масаж та способи визначення сколіозу (+ ВІДЕО)На Рівненщині затримали українця, який віз контрабандою у Білорусь бурштин