14.06.2016, 19:00

Представники Рівненщини зіграли перші матчі 1/4 фіналу аматорського чемпіонату [+Відео]

Два рівненських клуби, які беруть участь у Чемпіонаті України серед аматорів, провели свої перші чвертьфінальні поєдинки. Оржівський ОДЕК вже традиційно для себе переміг (1:0), а от ФК «Малинськ» вдома крупно поступився (1:4).
До фінального етапу (1/4 фіналу плей-офф) вийшло вісім команд: шість переможців груп та дві кращі команди за турнірними показниками з тих, що посіли другі місця у групах.

Обидва представники Рівненської області на першому етапі у своїх групах посіли перші місця і достроково забезпечили вихід до етапу play-off. Після «сліпого» жеребкування, яке відбулося в Будинку футболу Федерації футболу України і яке провели віце-президент Федерації футболу України Василь Орлецький та перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко, малинській команді дістався у суперники переможець групи 3 – «Агробізнес» (Волочиськ) із Хмельниччини, а оржівському колективу – «Єдність» (Плиски) з Черніговщини. Суперник ОДЕКа в групі 4 теж фінішував першим, щоправда набрав таку ж кількість очок – тринадцять – як і «Жемчужина» з Одеси.

Результати перших ігор.

ФК «Малинськ» – «Агробізнес» (Волочиськ) – 1:4 (0:1)
17:00. Стадіон "Ліон" (Малинськ). 400 глядачів
Голи: Брикса (58) – Пліс (15), Темнюк (57, 90+4), Донець (80)

Пропустивши у першому таймі, у другому ФК «Малинськ» майже відразу отримав і другий м’яч. Щоправда, завдяки голу Віталія Брикси через хвилину надії на прийнятний результат у малинських футболістів ще залишалися. Але заключний відрізок виявився для команди з Березнівського району просто провальним, а рахунок 1:4, фактично, «поставив хрест» на сподіваннях ФК «Малинськ» пройти до півфіналу змагань.

ОДЕК (Оржів) – "Єдність" (Плиски) – 1:0 (1:0)
17:00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів). 600 глядачів
Гол: Наумець (12)

Гра в Оржеві, на відміну від матчу у Малинську, склалася для господарів більш вдаліше. Вони забили швидкий м'яч, автором якого став хавбек Андрій Наумець. Проте

"Жемчужина" (Одеса) – ФК "Врадіївка" – 1:1 (1:0)
18:00. Стадіон "Спартак" (Одеса). 300 глядачів
Голи: Паламар (35) – Зима (69)

"Таврія-Скіф" (Роздол) – "Балкани" (Зоря) – 0:0
17:00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол). 400 глядачів.