На Рівненщині пройшов турнір з великого тенісу «Кубок Полісся»
Вкотре організаторами турніру «Кубок Полісся» стали голова відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області, очільник відокремленого підрозділу Федерації тенісу України в Житомирській області, член Ради директорів Українського тенісного клубу Олександр Оніщук та член УТК Марк Ніновський.
«Будь-який спорт – це спорт для душі. Для мене важливо брати участь в цьому турнірі, тому що тут зустрічаються кращі аматори і тенісисти-професіонали, які займалися великим тенісом у минулому. На мою думку, на сьогодні великий теніс об’єднує людей. Адже щорічно і незважаючи на ситуацію в Україні, у ньому беруть участь представники з різних міст і областей, люди, які просто люблять теніс, мають високий рівень гри і приділяють велику увагу розвитку тенісу в Україні», - відзначив пан Оніщук.
За його словами, турнір – це також спосіб показати дітям і молоді своїм прикладом, як можна проводити свій час і вести здоровий спосіб життя. Крім цього, в рамках турніру, чотири роки тому організатори спільно з учасниками, окрім офіційної частини, започаткували традиційну зустріч, де обов’язковий дрес-код для всіх – вишиванка.
МИ ЩЕ ПИСАЛИ:
У Рівному юні тенісисти зійшлися в боротьбі за перемогу в турнірі ITF
На Чемпіонаті України рівненчанин Роман Новак здобув два золота та встановив рекорд України
За результатами змагань, цьогоріч І місце вибороли Іван Кузьменко (Дніпропетровськ), Олександр Туболєв (Донецьк); ІІ місце посіли Володимир Ковалець (Рівне), Олександр Денисов (Луганськ); ІІІ місце – Мар’ян Швед (Львов), Сергій Естремський (Львів).
Під час офіційної церемонії нагородження Олександр Оніщук відзначив високу майстерність учасників, подякував їм за цікаву гру. Переможці та призери змагань нагороджені пам’ятними подарунками – ексклюзивними кубками з логотипом турніру та яскравими футболками.



Кубок Полісся, Всеукраїнський турнір, тенісний клуб, тенісистка, теніс
Борщівник атакує: як рівняни борються з небезпечною рослиною

Високий, наче соняшник, та зовсім не безпечний — борщівник Сосновського знову нагадує про себе у Рівному. Місцеві мешканці дедалі частіше помічають його поблизу багатоповерхівок, у парках та навіть під балконами.
переглядів: 127
На Рівненщині працюватимуть офіцери-рятувальники

У межах всеукраїнського проєкту «Офіцер-рятувальник» у громадах Рівненщини незабаром розпочнуть роботу 51 спеціаліст, відповідальний за оперативне реагування на загрози та підвищення безпеки мешканців.
переглядів: 140
Ветерани війни вийдуть на сцену Рівненського театру з документальною постановкою

Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр долучився до міжнародного проєкту за участю українських ветеранів. Вистава, створена на основі їхніх реальних історій, буде представлена в Естонії, а згодом – і в Рівному.
переглядів: 184
У Рівному відкриють дошку пам’яті загиблому Герою Івану Клімчуку

27 червня на фасаді Рівненського ліцею №19 вшанують пам’ять випускника закладу Івана Клімчука, який загинув у бою на Донеччині, захищаючи Україну.
переглядів: 181
Мікроавтобус та мотопомпи: на потреби військових передали конфісковане майно

Ще один мікроавтобус Volkswagen та дві мотопомпи передано для потреб Сил оборони України. Це – черговий крок у межах системної роботи щодо передачі конфіскованого майна.
переглядів: 214