Найбільший розмір субсидії у Рівному становить кілька тисяч гривень, найменший — кілька копійок
Соціально незахищених Рівного обіцяють приймати у новому приміщенні
Також вона повідомила, що у травні цього року дещо змінився принцип нарахування субсидій. Зокрема, тепер будуть враховувати або субсидію, або пільги на оплату комунальних послуг. Аби залишити щось одне тим, хто має пільги, потрібно звернутися із заявою до управління праці та соціального захисту населення. Також для непрацюючих рівнян під час начислення субсидії зараз враховуватимуть два прожиткових мінімуми, а не один як раніше.
У Рівному будуть "розумні" зупинки

Погода на Рівненщині 30 липня: дощі, грози та шквалистий вітер

У середу, 30 липня, на Рівненщині очікується хмарна з проясненнями погода. Вночі пройде помірний, а вдень невеликий короткочасний дощ. Протягом доби прогнозуються грози, при цьому вдень в окремих районах можливий град.
переглядів: 41
Школа відповідального батьківства: Рівненський перинатальний центр оголосив графік на серпень

У серпні Рівненський обласний перинатальний центр продовжує реалізацію проєкту "Школа відповідального батьківства", пропонуючи майбутнім батькам низку безкоштовних лекцій та практичних занять. Усі заняття стартують о 12:00, попередня реєстрація не потрібна.
переглядів: 123
Рятувальники та поліція шукають зниклого пенсіонера на Рівненщині

На Сарненщині тривають активні пошукові роботи із залученням значних сил та засобів для розшуку 72-річного жителя села Миляч, який 26 липня близько 10:00 години пішов до лісу по гриби та дотепер не повернувся додому.
переглядів: 156
На Рівненщині вибухотехніки поліції знешкоджують ворожі боєприпаси після атак

Фахівці вибухотехнічної служби поліції Рівненщини продовжують роботу з ліквідації небезпечних наслідків ворожих атак. Після ретельного огляду виявлених небезпечних знахідок, таких як уламки ракет чи дронів, вибухотехніки знищують їх шляхом контрольованого підриву, забезпечуючи безпеку для населення.
переглядів: 151
Мільйон гривень на розвиток: як фермерам Рівненщини отримати держдопомогу

Фермерські господарства Рівненщини отримали унікальну можливість значно покращити свою діяльність та розвинути бізнес. У Державному аграрному реєстрі розпочався прийом заявок на отримання фінансової допомоги, розмір якої може сягати до 1 мільйона гривень.
переглядів: 145
Реклама