У скриньки для благодійної допомоги в Рівному вкидають циганчат
Мер Рівного про роздачу “гуманітарки” під Шевченком: “Що подумають про наше місто?"
- У контейнери цигани вкидають своїх маленьких дітей, щоб вони діставали звідти одяг і взуття, які вкинули рівняни, - поскаржився Олександр Лащук. - Ми вже казали їм: "Навіщо ви дітьми ризикуєте, якщо ми у пунктах благодійної допомоги на вулицях будівельників і ВІдінській роздаємо речі безкоштовно?" Втім не допомагає. Мусили у поліцію звертатися, щоб стерегли вночі контейнери.
"Як насмішка", - рівняни про роздачу "гуманітарки" під Шевченком у Рівному

гуманітарна допомога, контейнери, цигани, Олександр Лащук, гуманітарка, новини Рівного
У Дубно встановили традиційну Алею писанок

У центрі Дубна знову ожила традиція, яка дарує радість і натхнення напередодні Великодня — встановлено Алею писанок.
переглядів: 190
Погода на 15 квітня: Рівненщина зустріне день теплою весняною тишею

У понеділок очікується мінлива хмарність, опадів не передбачається. У нічні та ранкові години можливий слабкий туман, що зменшуватиме видимість.
переглядів: 183
Рівне шукає місто-партнер у Чехії

Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Нови здійснив офіційний візит до Рівненської громади.
переглядів: 196
БК "Рівне" поступається Києву у першому матчі півфіналу

Зустріч, яка відбувалася у столиці, змусила понервувати вболівальників обох команд.
переглядів: 199
Чи законні будівельні роботи у центрі Острога?

У центральній частині міста Острог розпочато досудове розслідування щодо можливого пошкодження об’єктів культурної спадщини.
переглядів: 211