Де відпочити на Рівненщині біля водойм: бази, які знають не всі
Водна база «Елінг» від спортшколи в смт Млинів. За місце у тримісному номері із загальними вигодами на поверсі або у дворі тут беруть 30-40 гривень за добу.
- У кімнатах є шафи, столи тумбоки, - розповів директор Млинівської районної спортшколи Іван Мистеренко. - На вулиці — альтанки, дитячий, спортивний майданчики, невелике футбольне поле, мангали видаємо. Є катамарани. Але ціни на них ще не встановили. Купатися можна у нас на базі, або за 50 метрів — на селищному пляжі, де мілкіше, ніж біля нас.
Відпочинок-2016 на Білому озері: ціни й умови
Воронківське озеро
База відпочинку «Воронки» розташована у селі Воронки Володимирецького району. Найдешевше місце у номері у старому корпусі без ремонту і з вигодами у коридорі за добу коштує 80 гривень. Це у дво-п'ятимісних кімнатах. У номері з ремонтом і теж з без вигод найдешевше місце коштує 100 гривень. Також на базі відпочинку є двомісні кімнати з вигодами за 250 та 300 гривень за добу. Є також тут один сімейний номер на три кімнати з двоспальним ліжком у кожній за 750 гривень за добу. Є кухня для приготування їжі.

- Зазвичай, ми встановлюємо найнижчу ціну за місце в номері орієнтовно на 10 гривень нижчу, ніж на базі «Біле озеро», - розповіла співвласниця бази відпочинку Світлана Соболєва. - База розташована за 18 метрів від озера Воронки з гліцериновою водою. Маємо 2-4-місні кімнати. Переважно вони без вигод ( санвузли на поверхах і у дворі). Пропонуємо лише проживання. Харчуватися відпочивальникам доводиться самостійно. На території є колиба. З розваг — більярд, волейбольне поле, тенісний стіл. Поруч ліс: можна збирати ягоди та гриби. Приїжджають до нас переважно сім'ями за тихим відпочинком. Тому гучних роваг, дискотек у нас нема.
Відпочинок - 2016 у Хрінниках: ціни й умови


Річка Горинь
База відпочинку «Бермуди-клуб» розташована за 20 км від Рівного у селі Ходоси, Рівненського району. Котедж на вісім людей тут коштує 1400 гривень за добу.
- У ньому є всі зручності, починаючи від біде і закінчуючи супутниковим телебаченням, - розповів адміністратор Олександр Вітрук. - Окрім Горині, на території є штучний ставок, облаштовано пляж. Є дитячий майданчик. З розваг пропонуємо бадмінтон, футбол, волейбол, баскетбол.
Відпочинок у селі на Рівненщині: де і за скільки
Озеро Нобель
Тут зупинитися можна на віллі «Нобель», що на хуторі Котира Зарічненського району. Вона розташована на березі озера Нобель». Відпочивальникам пропонують два будинки: один — для віп-відпочинку, другий — міні-готель. Загалом тут можуть розміститися 20 осіб. Будинок для віп-відпочинку обійдеться у 4000 гривень на добу. Тут може розміститися, максимум, дев'ять осіб. Найдешевший номер на двох у міні-готелі коштує 400 гривень за добу. Але є й за 1000 гривень. Усі номери з вигодами. Є умови для приготування їжі.

- У вартість проживання входить користування усім, що є на території, - розповіла власниця вілли Жанна Веленець.- Це велосипеди, тенісні столи, катамарани, човни, гамаки, гойдалки, шезлонги, мангали, дрова. Харчування у вартість не входить. Але при потребі і замовленні заздалегідь ми наймаємо кухаря, але для компанії від 10 осіб. На території вілли також є баня. Коштує 500 гривень за шістьох людей на день.

Недолік — погана дорога до вілли - бруківка. Втім, завдяки цьому, пояснює п. Веленець, тут майже незаймана поліська природа.

Як боротися з яблуневою плодожеркою: найефективніші методи захисту саду

Яблунева плодожерка – один із найнебезпечніших шкідників плодових культур. Крім яблуні та груші, пошкоджує плоди сливи, аличі, абрикоса, черешні, персика і деяких інших культур, але найбільшої шкоди завдає в насадженнях яблуні.
переглядів: 120
Ви робите це неправильно: як потрібно міряти тиск?

Лікарі розповіли про три найчастіших помилки пацієнтів при вимірюванні артеріального тиску.
переглядів: 383
Сніданок за 10 хвилин: готуємо яєчню за французьким рецептом

Цікавий варіант приготування звичної яєчні.
переглядів: 940
14 травня: яке сьогодні свято та хто відзначає день ангела

Сьогодні православні християни в Україні за новим стилем вшановують пам'ять святого мученика, провидця і чудотворця Ісидора.
переглядів: 452
Банківські кредити готівкою: швидко, зручно, вигідно

Отримати гроші на будь-які потреби сьогодні можна буквально за лічені хвилини завдяки готівковим кредитам від банків. Це зручний фінансовий інструмент для вирішення побутових питань, здійснення великих покупок, покриття медичних витрат чи планування подорожей.
переглядів: 698