365-річчя села на Рівненщині відзначать масштабним концертом
Нагадаємо, що у неділю, 10 липня, з 15 години у с. Боянівка (Бичаль) Заборольської сільської ради Рівненського району, відбудеться концертна програма до Дня народження Бичаля (365 років).
У програмі святкування: ярмарок майстрів, розваги, святковий концерт.
Улюблену музику для Вас подарують: лауреати Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів Етно- гурт «ДУЛІБИ», солістка-вокалістка Рівненської філармонії Інна Ярощук,соліст-вокаліст Рівненської філармонії Павло Мищук, Заслужений артист України, легенда рок-музики 90-х Леонід Репета та композитор, виконавець, продюсер Сашко Невже.
концерти, бичаль, боянівка, Забороль, Микола Шустов, новини Рівного
Рівненщина розширює мережу спортивних закладів для ветеранів
Рівненщина відкриває двері до спорту для ветеранів На сьогоднішній день 18 спортивних закладів області долучилися до проєкту "Ветеранський спорт"
переглядів: 150
Тваринний світ на монетах і банкнотах: унікальна виставка проходить у Рівненському краєзнавчому музеї
У Рівному розгорнулася захоплива експозиція, яка перенесе вас у захопливу подорож світом фауни через грошові знаки різних країн.
переглядів: 165
Немовля, яке постраждало у ДТП на Дубенщині, померло
Двотижневе немовля, яке отримало тяжкі травми внаслідок ДТП на Дубенщині 7 лютого, померло. Незважаючи на всі зусилля медиків, врятувати маленьке життя не вдалося.
переглядів: 528
Вода з колодязів у п'яти громадах Рівненщини забруднена нітратами
За даними Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб, якість води в колодязях Рівненщини залишає бажати кращого.
переглядів: 579
У Ванкувері стартували Ігри Нескорених-2025: серед представників України Павло Коритнюк з Рівненщини
У канадському Ванкувері розпочалися зимові Ігри Нескорених-2025. Серед 35 учасників збірної України є і наш земляк, рівнянин Павло Коритнюк.
переглядів: 213