07.07.2016, 15:20

Рівненських старшокласників запрошують на безкоштовне навчання до Польщі

Ілюстративне фото knau.kharkov.ua

Про можливості для безкоштовного навчання старшокласників з Рівненщини дізналися директори шкіл області, які перебували з робочою поїздкою у Польщі.
Директор Гощанської районної гімназії Валерій Скоцик та директор Здолбунівської гімназії Іван Гнатюк нещодавно повернулися з Польщі, де вдалося налагодити співпрацю в освітній сфері.

Мова йде про те, що польська сторона готова забезпечити спеціалізованим навчанням старшокласників з Рівненщини. Мова йде про понадгімназійну освіту, як її називають поляки, це 10-11 та 12 класи. Мова йде про навчання після 9-10 класу – із здобуттям загальної середньої освіти в Польщі та опануванням робітничих професій на рівні, аналогічному до нашого «молодшого спеціаліста». Вибір надзвичайно великий: у закладах повіту можна опанувати приблизно 100 професій.

Польська сторона запевняє, що умови, які будуть створені для школярів України будуть ідентичними до тих, які отримують поляки. Це і страхування, забезпечення безпеки, безкоштовне проживання, безкоштовне 3 разове харчування та безкоштовне навчання. В результаті після навчання учні отримують диплом європейського зразка, з яким можна працювати у будь-якій країні Європи.

За детальною інформацією просять звертатися за телефоном - (067) 360 30 38
Щасливе Рівне