12.07.2016, 13:00

У Рівному презентують мальовану героїчну книгу Юрія Журавля

Ілюстровану історично-популярну книгу-планшет з захоплюючими сюжетами та розповідями про переможні звитяги наших предків «Битви за Землю Рідну» презентує відомий рівненський художник і музикант Юрій Журавель.

Презентація книги «Битви за Землю Рідну» відбудеться у четвер, 14 липня, у конференц-залі рівненського готелю «Мир» о 16.00.

- Ця книга адресована перш за все підростаючому поколінню, тому намальовано тут більше, ніж написано, - говорить автор книги, художник і музикант Юрій Журавель. - Хочеться, щоб кожен хлопчисько, який гортатиме ці сторінки, з головою поринув у час і простір славетних битв, уявив себе героєм-захисником, відчув своєю рукою вагу меча Святослава Хороброго, приміряв обладунки Князя Острозького, поцілив у ворога галицьким арбалетом чи базукою кіборга, махнув козацькою шаблюкою і чимдуж крикнув переможне - Слава!!! Думаю, вона сприяє еволюції юнацької національної свідомості, викликає почуття гордості за українське походження...

Юрій Журавель про те, чому Змій Горинич родом з Рівненщини (+ВІДЕО)

Через те, що свого часу Журавель вже працював над однойменним графічним календарем, матеріал для книги на 80% вже був готовий. Лишалось лише зверстати книгу. Разом з тим, художник домалював ще кілька лідерів українських військ - князя Острозького, Оверкія Гончаренка, котрий керував операцією під Крутами, отамана Холодноярівської республіки Василя Чучупаку.
Це не перше графічне видання із української історії, яке створив Юрій Журавель. У 2008-му році він видав дитячу книгу «Мазепа. Крок до правди».

ВІДЕО: Юрій Журавель в гостях у "Хелоу-шоу"

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/819927071440170/
Замовити книгу «Битви за Землю Рідну»можна на сайті: http://zhurawell.com.ua/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=63

Щасливе Рівне