15.07.2016, 10:40

"Моя робота": Рівнянин Віктор Шубец про миротворчу діяльність [+Відео]

З нагоди Дня українських миротворців, який відзначають 15 липня, гостем програми "Моя робота" став колишній миротворець, офіцер прес-служби Міноборони у Рівненській області, підполковник ЗСУ Віктор Шубец.
15 липня встановлено відзначати День українських миротворців, з метою вшанування мужності, звитяги, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам'яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов'язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

З 1992 року понад 42 тисячі українських військовослужбовців взяли участь у 25-ти міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки. Наразі Збройні Сили України беруть участь у 10 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у 8 країнах світу і районі Аб’єй.


ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ


У програмі "Моя робота" з нагоди відзначення Дня українського миротворця ведуча Ольга Данилюк поспілкувалася з людиною, яка знає про миротворчу діяльність не з чуток.

Віктор Шубец - колишній миротворець, офіцер прес-служби Міноборони у Рівненській області, підполковник Збройних Сил України. Віктор брав участь у миротворчій місії у Конго в 2012 році, а зараз часто перебуває у зоні антитерористичної операції, де має можливість використовувати напрацьовані знання та вміння.

Про миротворчу діяльність України, миротворчу місію у Конго, важливість миротворчої активності України та світу дивіться у програмі "Моя робота".

Щасливе Рівне