27.07.2016, 16:11

5 серпня ЄБРР розкаже про нові можливості для розвитку малого та середнього бізнесу Рівненщини

5 серпня 2016 року у Рівному відбудеться зустріч представників Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з власниками й керівниками рівненських компаній на тему: «Гранти ЄБРР для малого та середнього бізнесу: як їх отримати».
Початок зустрічі – 5 серпня о 12:00.

Місце проведення - конференц-зала готелю Оптіма (вул. Словацького 9).

Учасники заходу: власники й керівники компаній малого та середнього бізнесу Рівненщини, а також бізнес-консультанти.

Спікер події - Роман Пилипів, спеціаліст з проектів Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні.

Під час заходу спеціалісти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) познайомлять учасників з умовами допомоги ЄБРР для приватного малого й середнього бізнесу і розкажуть про успішно реалізовані в Україні проекти. Також гості зустрічі матимуть можливість індивідуально проконсультуватися з представниками ЄБРР з питань розвитку власного бізнесу, зокрема дізнатися, як і на що конкретно можна отримати гранти ЄБРР.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням http://bit.ly/ebrd_rivne_register

Для довідки:
Європейський банк реконструкцій та розвитку (ЄБРР) (www.ebrd.com), власниками якого є 64 країни і дві міждержавні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії. Грантову підтримку малому і середньому бізнесу в Україні ЄБРР надає з 2010 року. В рамках грантової підтримки ЄБРР допомогає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів, здатних якісно трансформувати їх бізнес і надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів. За цей час було реалізовано понад 300 проектів на суму близько 2 млн. євро донорського фінансування. Результати проектів через рік після їх завершення: 28% українських малих і середніх підприємств збільшили дохід на 45%, 25% – збільшили продуктивність на 30%, 19% – підписали нові контракти, 15% – розширили асортимент продукції, 18% – залучили фінансування в середньому на 630 тис. євро кожне.

Більше про діяльність Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні – у соціальній мережі Facebook fb.com/ebrdbasukraine

Для отримання детальної інформації, будь ласка, контактуйте з Тарасом Комаренком. Тел. 067 382 10 74, e-mail: taraskomarenko@gmail.com
Щасливе Рівне