03.08.2016, 08:20

Рівняни - про відпочинок в Хрінниках: думки з соцмереж

Літо - пора відпочинку. Так, рівняни цікавляться де такий відпочинок знайти і які там умови.
Олег:
"Відпочивав на базі "Хрінники" вода брудна, будиночки жахливі. Варіант тільки з палатками."

Мар'яна:
"Вода жахлива. Грязна з водоростями. Пляж чистий піщаний вхід у водойми пологий"

Відгуки про відпочинок у "Червоній калині", що на Рівненщині

Катя:
"Відпочивали не один рік, звичайно не п'ятизірковий курорт, але як для озера(мабуть це водосховище) дуже навіть непогано, завжди ходили на розкопки які є з іншої сторони берега. Можна зняти будинок на різний "розмір" гамагня, також є бази де можна поставити палатку і заплатити половину. Дійсно рекомендую"

Ольга:
Плюс один: фестивалi, дискотеки. Все iнше - великий мiнус"

Поліна:
"Ольга, це точно) і для людей які їдуть туди відпочити, нічні дискотеки це теж мінус) знаю багато молоді яка сон любить більше ніж нічний гуркіт)))"

Відпочинок - 2016 у Хрінниках: ціни й умови


Дарья:
"Якщо хочете просто відпочити, то потрібно їхати в будні дні. По вихідних там дуже багато людей і звичайно ж дискотеки..."

Антоніна:
"Мені подобається Маяк - тихо, спокійно. Можна самому готувати, є кухня і деякий посуд або брати харчування у них. Цього року були в "Чайці". Ціна 160 грн. - проживання і 110 грн. харчування, готувати самому можливості немає. Чайка від УКРТЕЛЕКОМУ, оплатити можна в Рівному або на місці. Якщо надумаєте туди, то просіть кімнату з вікнами до лісу, тому що дискотека горланить до 3 год. ночі."

Відпочинок в Хрінниках: ціни та послуги [+Фото]

Оля:
"Минулого року були з дітьми у Хрінниках, просто жах....
Пляж - єдине що нормально, в будиночках смердить, з дитиною хіба що цілий день на вулиці".

Оленка:
"Відпочивала,умови там є різні все залежить від вартості будиночка.Чим дорожчий будиночок тим більше умов ( кухня,ванна,туалет,гаряча вода).Цього року їздила туди відпочивати, вода там дуже брудна."

Екатерина:
"Тільки повернулися з відпочинку. Мені сподобалось дуже дуже. Будиночки 70 грн з чол. Дві кімнати по 3 ліжка у кожній.. туалет і умивальник. Холодильник, електроплита. Умови не супер, але пару днів пожить можна. Але краще беріть свою постіль. Повітря дуже свіже, лісне. Водичка тепла і чиста. Особисто мені все сподобалось."

Коментарі зі спільноти "Вилка-Мікс", що в соціальній мережі Вконтакті
Щасливе Рівне