07.08.2016, 07:00

7 серпня: дні народження рівнян, ювілейні дати у Рівному

ОГО вітає з річницею, ювілейною датою, Днем народження та Днем ангела!
7 серпня 2016 року святкують ювілейну дату, день народження:

БАЛАБАЙ Анатолій Трофимович, директор ДП "Фільман ГМБХ"

ХАРКОВЕЦЬ Василь Степанович, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому

7 серпня – День ангела Анни (Ганни), Макара, а також Євпраксії, Олександра, Олімпіади, Христофора.

Вітаємо всіх іменинників, які народились або хрещені у цей день. Нехай вас Бог береже, а ангел невтомно показує правильний шлях!

Також сьогодні, 7 серпня, День Повітряних Сил Збройних Сил України – професійне свято зенітників, ракетників, зв’язківців, радіотехнічних та багатьох інших інших військ, покликаних охороняти небо над Україною (замість скасованого свята колишніх військ протиповітряних сил України), відзначається щорічно у першу неділю серпня, починаючи з 2007 року).

Сьогодні - Успіння Анни, матері Пресвятої Богородиці

Церковний календар на серпень 2016

До речі, у народних переказах день 7 серпня має назву Ганни Холодної, або Ганни Зимовказівниці. «Якщо на Ганну холодний ранок, то зима буде рання та холодна; якщо йде дощ, то зима буде сніжною. Ясна та тепла погода передрікає холодну зиму, а якщо тепло і йде дощ, то й зима буде теплою і сніжною. Яка погода на Ганну до обіду, така зима до грудня; яка погода після обіду, така зима після грудня» - стверджує народна мудрість.

Якщо ви хочете привітати на порталі ОГО своїх колег, близьких, рідних чи друзів з днем народження, ювілеєм, днем ангела - надсилайте свої вітання та фото іменинників на info@ogo.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Ювілеї, свята, дні народження у Рівному 1 – 7 серпня
Свята, пам’ятні та ювілейні дати у серпні 2016
Вітання з Днем ангела: вірші та смс
Щасливе Рівне