10.08.2016, 10:40

"Мене побили через футболку "Правого сектора", - рівненський "кіборг" Рома Рудейчук

Два дні тому у Рівному трапилось небачене - посеред білого дня у центрі міста побили рівненського "кіборга" Рому Рудейчука.
Хлопець досі не може отямитися від шоку. Розповідає, що просто проходив повз кафе "Блюз", що на вулиці 16 липня, як на нього напали.

- Мене побили через футболку Правого сектора. Спочатку футболку демонстративно розрізали ножем, а рукояткою почали бити по голові, - говорить Роман. - З криками "бандеровец" мене повалили і бити. Я просто вмився кров'ю.

У Роми зламаний ніс і ребра. Він зараз лікується вдома. Крім того, що його жорстоко побили, кривдники ще й забрали дорогі ліки, які потрібні Роману для відновлення після травми, отриманої в зоні АТО. Шокує й те, що з численних свідків поліцію ніхто не викликав.

- Дехто просто проходив повз, хтось просто знімав те, як мене били на телефони, - додає "кіборг". - Були й такі, що спробували допомогти, проте й на них нападали. Коли все закінчилось мені допомогли вмитися і навіть приносили молоко, щоб я промив очі після балончика, адже мені в очі ще й прискали сльозоточивим газом.

Кіборг говорить, що він знає своїх кривдників. За його словами, це відомі в місті наркоділки, які займаються "віджимами".

- Мене радує тільки те, що зі мною нікого не було. Що ще хтось не постраждав, - насамкінець додає Роман Рудейчук.

Нагадаємо, що Роман Рудейчук - захисник Донецького аеропорту й отримав важке пораннення - в ділянку скроні влучили осколки міни.
Щасливе Рівне