12.08.2016, 17:40

У Рівному пройшли особисті Чемпіонати України з шахів

На початку серпня у Рівне приїхали шахісти з вадами слуху, які змагалися за перемогу в особистому Чемпіонаті України. Змагання відбулися окремо між дорослими та юніорами і дівчатами. Рівненські спортсмени, представники регіонального центру «Інваспорт», призових місць здобути не змогли.
Особистий чемпіонат України з шахів серед чоловіків і жінок серед спортсменів з вадами слуху проходив з 2 по 11 серпня. У даних змаганнях приймали участь найсильніші спортсмени України з дванадцяти регіонів, а саме: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Львівської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Хмельницької та м. Києва. Загальна кількість учасників, які брали участь у даних змаганнях – півсотні спортсменів: з них – 37 чоловіків, 13 – жінок.

Змагання проводилися в приміщенні Рівненського регіонального центру «Інваспорт». Збірну команду Рівненської області представляли 10 спортсменів.

Переможцем особистого чемпіонату України з шахів серед чоловіків став – Більський Володимир (Львівська обл.), ІІ місце посів – Філіппських Олексій (Донецька обл.), ІІІ місце виборов – Коваленко Володимир (м. Київ).

Спортсмени Рівненської області: Семенович Роман, Гонтар Євген, Юглічек Григорій, Казько Руслан, Савчук Петро та Жученя Василь зайняли місця за межами першої десятки.

Серед жінок перемогу в особистому чемпіонаті України з шахів здобула Мироненко Наталя (Полтавська обл.), ІІ місце посіла – Гончар Світлана (Одеська обл.), ІІІ місце здобула – Осипова Альона (Харківська обл.).

Збірна команда Рівненщини серед жінок: Жученя Валентина, Микосянчик Валентина, Ажнюк Ірина та Рижковська Людмила посіли місця за межами першої десятки.

Президент Рівненської обласної федерації шахів Володимир Ковальчук — про секрети успіху шахів на Рівненщин

Олександр Матвійчук став володарем шахового Суперкубка області 2015

Особистий чемпіонат України серед юніорів та дівчат серед спортсменів з вадами слуху відбувався з 4 по 11 серпня. У змаганнях приймали участь найсильніші спортсмени України з трьох областей, а саме: Львівської, Рівненської та Хмельницької, всього тринадцять учасників, з них: 10 – юніорів та 3 дівчат. Підведення підсумків змагань проводилось спільно серед юніорів та дівчат.

Збірну команду Рівненської області представляли сім спортсменів. А саме, серед юніори: Зінченко Єгор, Поминчук Денис, Матушевський Владислав, Холодько Василь, Грабік Тимофій, Костецький Богдан, та серед дівчат: Юглічек Анжеліка.

Переможцем особистого чемпіонату України з шахів серед юніорів та дівчат стала – Дюг Альона (Хмельницька обл.), ІІ місце посів – Виговський Владислав (Хмельницька обл.), ІІІ місце виборола – Турчиняк Марта (Львівська обл.).

Юніори Рівненщини посіли такі місця: Зінченко Єгор зайняв – 4 місце, Поминчук Денис – 7 місце, Матушевський Владислав – 8 місце, Костецький Богдан – 9 місце.

Лавренчук Костянтин, Холодько Василь, Юглічек Анжеліка та Грабік Тимофій посіли місця за межами першої десятки.

Переможці та призери як дорослих, так юнацьких змагань були нагородженні медалями та дипломами.