Подати
оголошення

19.08.2016, 16:20

Через Рівне пройде Всеукраїнський ветеранський велопробіг до Дня Незалежності [+Відео]

20 серпня на кордоні Дубенського та Рівненського районів, у селі Зелений Гай, відбудеться зустріч пелетону у рамках ветеранського велопробігу, який стартував 16 серпня в Ужгороді. У заході беруть участь ветерани війни в Афганістані, учасники антитерористичної операції з різних регіонів України.
Загалом учасники велопробігу подолають відстань понад 800 км. Маршрут пройде мальовничими краєвидами України: від Ужгорода до Мукачева, через Верецький перевал до Стрия і Львова, далі проляже через Броди і Дубно до Рівного, потім через Новоград-Волинський до Житомира, а далі прямує до Києва, де фінішує біля Меморіального комплексу пам’яті воїнів України, полеглих в Афганістані (вул. Лаврська, 27).

Під час поїздки велосипедисти будуть зупинятися, щоб покладати квіти до пам’ятників та місць поховань загиблих в бойових діях, а також матимуть зустрічі з родинами загиблих воїнів та ветеранами війни.

Як кажуть самі учасники, метою велопробігу є популяризація ідей патріотизму, поваги до ветеранів війни та вшанування пам’яті загиблих при захисті незалежності Вітчизни.

Розпочався велопробіг о 8 ранку в Ужгороді, на площі Народній біля облдержадміністрації.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Юні рівненчани здобули золото на Чемпіонаті України з велосипедного туризму

Рівне прийняло обласний чемпіонат з велотріалу

Фінішуватимуть активісти 24 серпня в Києві, до 9 ранку планують доїхати до меморіального комплексу пам’яті воїнів України, полеглих в Афганістані, що на вулиці Лаврській.

Ветеранський велопробіг проводиться Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та Громадською організацією «Українська асоціація інвалідів АТО».