23.08.2016, 13:00

На рівненській Лебединці оселяться риби

Нову інсталяцію "Мова риб" подарує місту фестиваль ковальства "Металеве серце України".
Уже традиційно, до Дня міста у Рівному відбудеться фестиваль ковальського мистецтва "Металеве серце України". Щороку після цього дійства на алеї кованих фігур з'являється новий експонат. Так, цього року ковалі підготують нову інсталяцію, яка матиме назву "Мова риб".

- Це буде дві рибини - хлопчик та дівчинка. Вони будуть зроблені в дещо гумористичному жанрі, - розповідає організатор фестивалю Ніна Крока.

Цьогоріч, фестиваль буде п'ятим, ювілейним, а тому і нова фігура буде дещо незвичною, адже ковалі поєднають два матеріали - залізо та базальт.

- На Рівненщині, крім бурштину, є ще й поклади базальту. Саме Базальтові стовпи - унікальне та прекрасне місце, аналогів якому немає на всій Україні. Нам є чим гордитися. Тому в спільній ідеї ми поєднали два матеріали - наші металеві рибки стоятимуть на базальтових підставках, - додає Ніна Крока.

Організатор фестивалю ковальства «Металеве серце України» Ніна Крока: Ми зшили Україну металевими нитками [+Відео]

Отож, урочисте відкриття фестивалю відбудеться 27 серпня на майдані Короленка об 11.00. Не пропустіть справжнє свято у нашому місті. Фестиваль "Металеве серце України" триватиме два дні і завершиться в неділю, 28 серпня.