26.08.2016, 10:20
Мешканку Кореччини, яка закопала свою дитину, відпустили додому
Жительку Рівненщини, яка закопала немовля, відпустили додому, а досудове розслідування досі триває.
Нагадаємо, що 38-річна жителька Корецького району закопала свою дитину, яку знайшли на подвір'ї її діти.
Після того, як за справу взялися правоохоронці, жінка втекла із села і два тижні переховувалася. Проте довго жінка не ховалася. Після повернення додому у всьому зізналася.
ПОДРОБИЦІ СТРАШНОЇ ПОДІЇ: чому жінка закопала немовля
Водночас після усіх показів жінку не взяли під варту. Її, як матір чотирьох дітей, відпустили додому.

Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: OGO.uaПереглядів: 1945Інші статті рубрики:
Жителів Рівненщини попереджають про погіршення погодних умов

Жителів Рівненщини попереджають про грози та шквальний вітер 15-20 м/с, оголошено жовтий рівень небезпечності.
переглядів: 43
На Рівненщині запрацювала мобільна амбулаторія: за день обстежили понад 60 людей

Рівненщиною почала курсувати мобільна амбулаторія, яка надає безкоштовні та анонімні медичні обстеження.
переглядів: 117
На Рівненщині бізнес обговорив шляхи підтримки ветеранів у мирному житті

На Рівненщині відбувся захід, під час якого представники бізнесу зібралися, щоб обговорити, як допомогти ветеранам адаптуватися до цивільного життя та знайти своє місце у професійному середовищі.
переглядів: 179
У рівненських школах з’являються металодетектори: навіщо це роблять

У Рівному розпочали встановлення аркових металодетекторів у школах — перший із них уже функціонує при вході до ліцею №1.
переглядів: 171
Яку погоду чекати на Рівненщині сьогодні

На Рівненщині очікується дощова погода з грозами
переглядів: 141