01.09.2016, 17:40

Скандальний Кубок: ФК «Малинськ» заплатить за виграний трофей штрафом і дискваліфікацією [Фото+Відео]

Інцидент, який мав місце у вирішальному матчі за Кубок Рівненської області з футболу, отримав своє продовження. Тепер ФК «Малинськ» загрожує штраф у розмірі п’яти тисяч гривень та відсторонення від участі в Суперкубку 2016 та Кубку 2017.
Нагадаємо, що 24 серпня відбувся фінал Кубка Рівненщини. Поєдинок проходив на стадіоні «Авангард» у Рівному і в ньому зійшлися оржівський ОДЕК та ФК «Малинськ». Обидві ці команди вважаються одними з головних претендентів на чемпіонство. Також ці два колективи з Рівненського та Березнівського району представляють край в аматорському Чемпіонаті України.

Щодо матчу, то поєдинок завершився перемогою ФК «Малинськ», який у додатковий час обіграв ОДЕК з рахунком 2:1.

ФК «Малинськ» - «ОДЕК» - 2:1 (0:0, 0:0, ОТ 2:1)
24.08.16 р., ст. «Авангард», 1500 гл. Арбітр: С.Каращук (Рівне)
Голи: 0:1 - Таргоній (100), 1:1 - Гергелюк (105), 2:1 – Савицький (115, з пен.).
Попередження: Ярмощук, Гергелюк, Федосенко, Назарчук, Оніщук, Ситник – Панас, Трофімчук, Семенчук, Шекель, Каращенко.
Вилучення: Онищук – Трофімчук (обидва – 98 хв.).

Щоправда, на 98 хвилині на полі трапився ексцес. На поле вибіг власник ФК «Малинськ» і спробував… відлупцювати головного арбітра матчу Сергія Каращука.

Ось як це описано на сайті ФК ОДЕК: «Усі основні події матчу відбулися в додані 30 хвилин, які розтягнулись більше як на годину. Пристрасті вирували як на полі, так і поблизу нього. Чергове жорстке зіткнення відбулося саме поблизу лави запасних. Футболісти почали штовхатися між собою, і до них підключилася і «лава запасних» обох команд. Коли арбітр прийняв рішення покарати жовтими картками гравців обох команд Михайла Трофімчука та Анатолія Оніщука, які вже мали попередження, і змушені були б залишити поле, не витримали нерви у батька останнього, і той накинувся на арбітра. Спільними зусиллями ледь не усієї команди ФК "Малинськ" побиття арбітра вдалося припинити. Судді залишили поле, а команди чекали на рішення щодо матчу».МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

В обласних футбольних змаганнях команди відіграли 7 тур

ОДЕК втратив лідерство у Чемпіонаті області

Після відновлення матчу оржівці зуміли відкрити рахунок, проте суперник не лише відквитав м’яч, але й зумів забити вирішальний другий гол і вдруге заволодіти почесним трофеєм – Кубком області.

БІЛЬШЕ ФОТО З ФІНАЛЬНОГО МАТЧУ

Розбірки на головній арені Рівного на очах у півторатисячної аудиторії стали предметом розгляду Контрольно-дисциплінарного комітету (КДК) Рівненської обласної федерації футболу (РОФФ). У підсумку, члени КДК вирішили суворо покарати ФК «Малинськ»:

«…Згідно п. 2.1. (д), 2.3.2 (ж) Дисциплінарних правил РОФФ – за втручання в дії арбітра з нанесенням тілесних ушкоджень арбітру матчу Каращуку Сергія з боку власника ФК Малинськ Онищука Анатолія та болільника ФК Малинськ зобов’язати ФК Малинськ сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 5 000 грн. у 10-денний термін з дня отримання рішення КДК…

…3.2. Згідно 2.3.1. Дисциплінарних правил РОФФ – за незабезпечення безпеки арбітрів під час гри дискваліфікувати ФК Малинськ від участі в Суперкубку Рівненської області 2016 року та від участі у розіграші Кубку області 2017 року…»

Насамкінець відзначимо, що рішення КДК може бути оскаржене Апеляційним комітетом РОФФ, що, більше всього, і буде зроблене в найближчий час командою з Малинська.