05.09.2016, 10:40

"Не треба було з води робити бізнес", - рівняни про відсутність води у джерелі Святої Анни

Рівняни бурхливо зреагували на новину про те, що Джерело Святої Анни на Рівненщині залишилося без води.
Нагадаємо, що депутат Почаївської міської ради повідомив про те, що на Рівненщині висохло джерело Святої Анни.

Рівняни кажуть, що це може бути знаком-нагадуванням про те, що на святій воді не треба робити бізнес. І справа не в розкоші, а в її чудодійних властивостях.

Ось які думки ми зібрали:

Олена Надем'янова
Була на джерелі в липні, то трохи води було, правда не така зимна, як раніше. З автором згідна - святе місце має умиротворяти, а не сліпити розкішшю.


Olga Musienko
А ,що з вас хтось требував гроші. З нас не требували. А не хотіли дивитися на красу треба було очі закрити.


Олена Надем'янова
Так, краса - справа суб'єктивна. В майбутньому, коли більшість джерел зроблять "істочніками", заллють бетоном і обкладуть бруківкою, порушать той ареал, в якому існувало воно століттями до нас, ми зрозуміємо, що святість того джерела була не в золоті, а в тій первозданній красі, що створила Природа!

Olga Musienko

Люди зробили умови для того,що б всім було комфортно,а їх ще й осудили,ну що ж буває. А води не стало, бо знайшлися "люди", які справді зробили з цієї води бізнес..тільки не в Онишківцях,а вище по карті,і почали продавати воду,бо перекрили потік.Да краса -справа суб'єктивна…ми можемо вживати їжу і в себе за столом,та чомусь людей тягне в ресторан,чому?що б було і смачно і гарно і з обслуговуванням....а автору замітки ,як депутату..візьми тай виясни в чому справа чому вода пропала?так ні..бруд лити на багато легше..на жаль...одне питання мене хвилює,а в дома в нього старенька шевченківська хатка,чи сучасний будинок?і скільки коштів,зі свого кармана,він поклав на всю цю красу яку створили люди?якщо ні то нехай закриє ,По перше очі,по друге руки,що б не писали чихерди.не. Гоже депутату бруд лити,депутат повинен захищати інтереси всіх.не залежно від національності і віросповідання,якщо він народний депутат,безумовно.

Anatoliy Zahorodnyy
Не потрібно все робити зручним, ручним, а особливо природу. Ось результат... зараз руки церкви вже і на джерелі вище по течії. І як результат там теж пропала майже вода.

Oleksandr Korol
Природа - живий організм, він не терпить грубого нефахового втручання, автор все вірно написав.

Halyna Nahornyuk
коли я вперше потрапила на святе джерело - там не було ані бетонних берегіві з мраморовою окаймовкою, ані вирівняного дна, ані пластикових вбиралень-купалень, ані продажу нічних сорочок сумнівної якості в три дорога, ані готелю поряд із столовими рядами.
Ніхто не продавав каміння, що кругом валяється.
Була свята водойма із крейдяним дном, дерква, криниця. Були люди, що моляться і вірують.
Усім вистачало цілющої води та місця для молитви.
Було мало... тепер споглядайте усі, хто сотворили гіпер інфораструктуру на святому місці...
Чи будуть відвідувачі у вашому "ресторані-храмі" без святих водойм?
Що вам було важливіше? Кому від ваших дій краще?..