14.09.2016, 07:40

У Рівному пройшли ХХІ обласні спортивні ігри інвалідів

10 та 11 вересня Рівне прийняло ХХІ спортивні ігри інвалідів Рівненщини, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Змагання проходило у приміщенні регіонального центру «Інваспорт». В них взяли участь понад дві сотні спортсменів.
Загалом 220 учасників представляли Сарненський, Костопільський, Рокитнівський, Зарічненський, Здолбунівський райони, а також такі міста, як Рівне, Вараш, Острог, Дубно. Крім того, окремо змагалися команди Бугринської об’єднаної територіальної громади, вихованці Острозької спецшколи-інтернату, Клеванської спецшколи-інтернату і Костопільської спецшколи-інтернату.

У спартакіаді серед спортсменів з вадами слуху в програмі XХІ спортивних ігор інвалідів Рівненщини, присвячених Дню фізичної культури спорту, прийняли участь 70 спортсменів з вадами слуху.

У програмі змагань відбулись спартакіади серед спортсменів з ураженнями ОРА (настільний теніс, кульова стрільба, армспорт), з вадами зору (шахи, шашки, армспорт) та вадами слуху (настільний теніс, кульова стрільба, більярд).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Загальне керівництво проведенням змагань здійснював комунальний заклад «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

У Рівному відбувся відкритий чемпіонат області з пауерліфтингу

У Рівному пройшов Чемпіонат області з легкої атлетики серед спортсменів «Інваспорту»

Переможцями та призерами змагань з настільного тенісу стали:

Жінки

І місце – Рижковська Людмила (м. Рівне)

ІІ місце – Пилипей Олександра (м. Рівне)

ІІІ місце – Дячук Інна ( м. Рівне)

Чоловіки

І місце – Белошицький Павло (м. Рівне)

ІІ місце –Павульчук Василь ( м. Острог)

ІІІ місце –Радисюк Микола ( м. Рівне).

Переможцями та призерами змагань з кульової стрільби стали :

Жінки

І місце – Пилипака Валентина ( м. Рівне)

ІІ місце – Давидович Оксана ( м. Рівне)

ІІІмісце–Челік Сніжана (м. Рівне).

Чоловіки

І місце – Денисюк Володимир ( м. Рівне)

ІІ місце – Стаднік Дмитро ( м. Рівне)

ІІІ місце – Семенович Василь (м. Рівне).

Переможцями та призерами змагань з більярду стали:

І місце – Василевич Сергій (м. Рівне)

ІІ місце – Ажнюк Василь (м. Рівне)

ІІІ місце – Крот Михайло (м. Рівне).

У спартакіаді серед спортсменів з ураженнями ОРА в програмі XХІ спортивних ігор інвалідів Рівненщини, присвячених Дню фізичної культури спорту, прийняли участь 80 спортсменів.

Переможцями та призерами змагань з настільного тенісу серед спортсменів

з ураженнями ОРА стали:

Жінки

І місце – Шкадюк Ірина (м. Рівне)

ІІ місце – Крупич Ванесса (Рокитнівський р-н)

ІІІ місце – Стахановська Наталія (м. Рівне)

Чоловіки

І місце – Пахнюк Олександр (Рокитнівський р-н)

ІІ місце – Вегера Назар (м. Рівне)

ІІІ місце – Білошкурник Юрій (м. Острог)

Переможцями та призерами змагань серед спортсменів на візках стали:

Жінки

І місце –Сівак Надія (м. Рівне)

Чоловіки

І місце – Попок Віталій (м. Рівне)

ІІ місце – Буткевич Петро (м. Рівне)

Переможцями та призерами змагань з кульової стрільби стали:

Жінки

І місце – Юрчук Людмила (м. Рівне)

ІІ місце – Горак Наталія (м. Рівне)

Чоловіки

І місце – Сівак Іван (м. Рівне)

ІІ місце – Фенюк Юрій (м. Рівне)

ІІІ місце – Мурашко Олександр (м. Рівне)

Переможцями та призерами змагань з армспорту стали:

Жінки +60 кг

І місце – Михальчук Анна (м. Дубно)

Чоловіки до 70 кг

І місце – Пахнюк Олександр (Рокитнівський р-н)

ІІ місце – Грицюк Микола (м. Рівне)

ІІІ місце – Цицюра Олександр (Сарненський р-н)

Чоловіки до 80 кг

І місце – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н )

ІІ місце – Мороз Олег (м. Дубно)

Чоловіки +80 кг

І місце – Тарасюк Олексій (м. Рівне)

ІІ місце – Лопуга Андрій (Рокитніський р-н)

Абсолютна категорія

І місце – Сумський Олег (м. Рівне)

ІІ місце – Куленко Микола (Рокитнівський р-н)

ІІІ місце – Мельничук Віталій (м. Рівне)

У спартакіаді серед спортсменів з вадами зору в програмі XХІ спортивних ігор інвалідів Рівненщини, присвячених Дню фізичної культури спорту, прийняли участь 70 спортсменів.

Переможцями та призерами змагань з армспорту стали:

Жінки +60 кг

І місце – Асєєва Ніна (м. Рівне)

ІІ місце – Богданець Оксана (Рокитнівський р-н)

Чоловіки +60 кг

І місце – Гулюк Микола (м. Рівне)

ІІ місце – Ткачук Микола (м. Рівне)

ІІІ місце –Оліщук Антон (Клеванська спецшкола-інтернат)

Чоловіки до 70 кг

І місце – Субота Роман (м. Рівне)

ІІ місце –Гарбар Антон (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце –Дожук Ігор (Клеванська спецшкола-інтернат)

Чоловіки + 80 кг

І місце – Скряга Іван ( м. Рівне)

ІІ місце – Саливонюк Володимир (м. Рівне).

Переможцями та призерами змагань з шахів стали:

Жінки

І місце – Луцик Софія (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Озарчук Антоніна (м. Рівне)

ІІІ місце – Дорожинська Любов (м. Рівне)

Чоловіки

І місце –Асєєв Костянтин (м. Рівне)

ІІ місце – Нестерук Дмитро (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Береза Сергій (м. Рівне)

Переможцями та призерами змагань з шашок-64 стали:

Жінки

І місце – Никитюк Галина (м. Рівне)

ІІ місце – Матковська Катерина (м. Рівне)

ІІІ місце – Мовчан Ніна (м. Рівне)

Чоловіки

І місце – Жабчик Сергій ( м. Рівне)

ІІ місце – Асєєв Сергій ( м. Рівне)

ІІІ місце – Макарчук Володимир (Гощанський р-н).
Щасливе Рівне