15.09.2016, 13:20

На Рівненщині стартував п’ятий сезон «Розминки від чемпіона» [+Фото]

У загальноосвітніх навчальних закладах Рівненської області розпочався спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона». Перший тур «розминки» пройшов у Великоомелянському навчально-виховному комплексі «школа-гімназія» Рівненської районної ради.
Загалом сезон триватиме з вересня 2016 року до травня 2017 року. Основною метою заходу є пропаганда здорового способу життя серед учнівської молоді та популяризація спортивних досягнень провідних спортсменів Рівненщини.

Пропагувати спорт серед тутешніх школярів приїхав Заслужений майстер спорту України з футболу, дворазовий паралімпійський чемпіон 2004 та 2008 років, срібний призер літніх Паралімпійських ігор 2012 року Ігор Косенко. На урочистому шикуванні учні та їх вчителі уважно, за допомогою сурдоперекладача, слухали про тернистий спортивний шлях та досягнення видатного спортсмена. Після цього, всі могли задати чемпіону запитання. Зокрема, дітей цікавило, в скільки років почав займатися спортом Ігор, хто його перший наставник, у скількох країнах світу він побував і таке інше. Отримавши вичерпні відповіді на всі поставлені запитання, школярі із цікавістю розглядали медалі, які були здобуті на Паралімпійських іграх в Афінах, Пекіні та Лондоні.

Після розповідей Ігоря Косенка, учні приступили до практичної частини заходу – розминки та показових тренувань. Вмить біля видатного спортсмена зібралася юрба футболістів, які хотіли отримати майстер-клас чим швидше. Кожен із дітей мав змогу віддати пас «зірці». А найбільше поталанило юному голкіперу, з яким чемпіон провів тренування особисто. Досхочу потренувавшись, діти брали в учасника Паралімпійських ігор автографи, фотографувалися на згадку.

З нагоди проведення «Розминки від чемпіона» у школі відбувся конкурс малюнка на спортивну тематику. Переможці отримали призи від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.

Наступний тур «Розминки від чемпіона» пройде у Володимирецькому районі.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

У Рівному відбувся відкритий чемпіонат області з пауерліфтингу

У Рівному пройшов Чемпіонат області з легкої атлетики серед спортсменів «Інваспорту»