22.09.2016, 10:00

Прописав дитину - забудь про субсидію: уряд змінив порядок надання субсидій

Надання раніше призначеної субсидії припиняється, якщо збільшується кількість зареєстрованих у квартирі людей.
Крім того, солдатам строкової служби середньомісячний сукупний дохід незалежно від отриманих доходів визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму.

Субсидія 2016: нові правила нарахування

Якщо на момент звернення за призначенням субсидії громадянин є непрацюючим пенсіонером, який не має інших доходів, крім пенсії, в його середньомісячний сукупний дохід враховується розмір пенсії за попередній місяць.

Для повнолітніх, якщо середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, або доходи відсутні, але такий громадянин навчався на денній формі навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладах – для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої людини визначається на рівні одного прожиткового мінімуму.

Якою буде субсидія на Рівненщині цьогоріч

Нові правила стосуватимуться і тих, чий середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, але які протягом зазначеного періоду отримували будь-які соціальні виплати (пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини і т.д). У розрахунок субсидії включаються фактичні розміри отриманих такими людьми доходів.

А якщо у громадянина відсутні доходи, то для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої людини визначається на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму.
Щасливе Рівне