У Рівному відкрили найскандальніший кабінет області

Про це повідомляє газета “Рівне вечірнє”.
Нагадаємо, що суперечки щодо цієї посади закінчилися бійкою на сесії облради, після чого обидва претендента написали заяви на звільнення з цієї посади. Довгий час кабінет не належав нікому — обласна рада працювала без голови аж до вересня. Саме на початку вересня цього року головою обрали Миколу Драганчука. Правда, потім з’явилася інформація, що він може написати заяву на звільнення, адже рішенням щодо цього, буцімто, були не задоволені у столиці. Сам же Микола Драганчук звільнятися відмовився, а тому саме він працюватиме зараз у згаданому кабінеті.

кабінет, голова обласної ради, Обласна рада, Рівне, новини Рівного
Смертельна ДТП на Рівненщині: під колесами легковика загинув велосипедист

Смертельна дорожньо-транспортна пригода сталася у п’ятницю, 24 травня, близько 14:00 на автодорозі «Київ–Чоп» поблизу селища Гоща.
переглядів: 375
Рівненські параплавці вибороли 10 медалей на чемпіонаті України

З 21 по 24 травня в місті Кам’янське Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з параплавання. У змаганнях взяли участь 184 спортсмени з 22 регіонів країни, зокрема й зі столиці — Києва.
переглядів: 215
Рівненська команда екстреної меддопомоги увійшла до топ-7 на "Карпатському медичному ралі – 2025"

Команда екстреної медичної допомоги з Рівненщини посіла почесне сьоме місце серед 30 учасників на національних змаганнях "Карпатське медичне ралі – 2025". Такий результат вважається гідним, зважаючи на високий рівень конкуренції та складність етапів.
переглядів: 254
Обмін 1000 на 1000: серед визволених сьогодні з полону є мешканці Рівненської області

Радісні новини надійшли сьогодні, 24 травня. З російського полону повернулося три сотні Захисників України.
переглядів: 224