24.10.2016, 12:20

"Записуйтеся на контракт і у вас буде лопата", - рівняни обурені соціальною рекламою [+Відео]

Нещодавно по телебаченню почали "крутити" нову соціальну рекламу, яка закликає бажаючих записуватися на контракт у сухопутні війська України.

Соціальний ролик під назвою: "Балада про піхоту" швидко набув популярності у мережі. У ньому показують історію про звичайних людей, які вирішили піти на контакт. Водночас головна героїня ролика - лопата, яка згідно з текстом, рятує від куль і виступає в якості весла.

Сухопутні війська Збройних Сил України

Рівняни, які бачили цей ролик, зауважують, що це не краща реклама сухопутних військ:

Дивлюся соціальну рекламу від Сухопутні війська України. Головне - є лопата. Коли закінчуються кулі - є лопата, замість весла - лопата, і куча всього , де є лопата. Записуйтеся на контракт і у вас буде лопата.
Ще б додали наприкінці, головний спонсор - лопата


Катерина Обжевська Та да. Типу, щоб потім не було претензій "чому нам видали лише лопату"?

Aleksander Shkodich Ну таке собі відео

Valentina Baranova Меня вообще накаляет именно эта соц. реклама с Лопатой. Почему то открытым текстом читаешь уровень вооружения нашей армии. И вообще уровень. ..и отношение к гражданам своей страны,в данном случае контрактникам.....
Смеятся после слова Лопата.....

Як на Рівненщині виконують план з набору до війська

Ольга Юзвюк А ше лопатою можна причинне місце прикрити, коли форма порветься, можна в теніс пограти у вільний час, тобто провести тренування по відбиванню снарядів, які від сєпарів летять

Ольга Юзвюк Цитуючи класиків: ''нє нада скігліть. Бєріть лапату...''
Подобається · Відповісти

Сергій Кузьміч це типу як в 41 на конях з шаблями на танки з криками Ураа