Вступ-2017: на Рівненщині проводять підготовчі курси для вступу на журналістику
Офіційно: сайт Острозької академії - про Школу універсального журналіста
Головне, що ви отримаєте, взявши участь у Школі універсального журналіста
Участь у підготовчих курсах «Школа універсального журналіста» — це можливість завчасної якісної підготовки до вступу і запорука успішного вступу на журналістику! Адже кожен третій першокурсник і кожен другий студент бюджетної форми навчання спеціальності «Журналістика» в Острозькій академії — випускник Школи універсального журналіста. А далі, вже у студентські роки, випускникам курсів сприяють із проходженням практики під час навчання, публікаціями в ЗМІ та, за можливості, - із працевлаштуванням. Тому для далекоглядних батьків участь дитини у Школі універсального журналіста може стати вигідною інвестицією в майбутнє дитини щонайменше на 5-7 років уперед.
Заповнити заявку на участь
Які питання розглядають на курсах "Школа універсального журналіста"
• Як і коли найкраще підготуватись до вступу на спеціальність «Журналістика»?
• Що таке творчий конкурс і як саме готувати творчі доробки для нього? Як зробити свої шанси для вступу на бюджет максимальними?
• Як перевірити, чи журналістика — справді твоє?
• До чого варто бути готовим, обираючи професію журналіста?
• Що таке новини і де їх шукати?
• Як брати інтерв’ю?
• Як готувати справжні журналістські матеріали і чим вони відрізняються від шкільних творів?
• Як використовувати соціальні мережі для підготовки до вступу на журналістику без відриву від навчання?
![Учасники Школи універсального журналіста отримують детальні роз'яснення і конкретні поради з підготовки до творчого конкурсу для вступу на спеціальність "Журналістика"](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1473060688.jpg)
Заповнити заявку на участь
Хто викладає на курсах "Школа універсального журналіста"
Про все це та багато іншого учням Школи універсального журналіста розповість Віталій Голубєв — викладач кафедри журналістики НаУ «Острозька академія», головний редактор Видавничого дому «ОГО», автор навчального посібника «Універсальна журналістика», «Журналіст року» в Україні — переможець творчого конкурсу Національної спілки журналістів України 2016 року.
![Керівник Школи універсального журналіста Віталій Голубєв проводить заняття з майбутніми студентами-журналістами в Острозькій академії](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1473060467.jpg)
Заповнити заявку на участь
Як проходять заняття у Школі універсального журналіста
У програмі Школи універсального журналіста, окрім занять, — зустріч із студентсько-викладацьким складом кафедри журналістики, надання консультацій щодо умов вступу та навчання. Випускники курсів отримують якісні знання з основ журналістики та реальні уявлення про професію журналіста й про умови навчання за спеціальністю «Журналістика» в Острозькій академії. Випускникам надається сприяння у публікації творів у ЗМІ та підготовці матеріалів для творчого конкурсу на спеціальність «Журналістика». Два дні з учнями працюють очно, під час курсів, а далі, за бажанням, - дистанційно, аж до вступу!
![Знання, які отримують учасники Школи універсального журналіста впродовж двох днів навчання, а також подальша підтримка від організаторів курсів, допомагають їм успішно вступити на журналістику](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1473060920.jpg)
Заповнити заявку на участь
Що отримують випускники Школи універсального журналіста
По закінченні Школи універсального журналіста видається сертифікат. Учасники з інших регіонів та дорослі, які їх супроводжують, забезпечуються гуртожитком. Вчителям, які підготували учасників курсів, за їхнім бажанням, видаються подяки, а відповідні листи направляються у відділи освіти за місцем роботи.
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1473061019.jpg)
Заповнити заявку на участь
Як записатись на Школу універсального журналіста
Щоб отримати детальнішу інформацію про умови участі у підготовчих курсах "Школа універсального журналіста", достатньо написати на vg2001@ukr.net, повідомивши своє ім’я, прізвище, навчальний заклад та контактний телефон.
Телефони для довідок: (050) 339-39-85, (098) 500-47-60.
Запис — до понеділка, 21 листопада 2016 року, включно (до 18 години).
Подбайте про успішний вступ своєї дитини на спеціальність "Журналістика" вже зараз!
Заповнити заявку на участь
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
інститут журналістики, факультет журналістики, творчий конкурс на журналістику, творчий конкурс, журналістська стаття, журналістський твір, вступ до журналістики, журналістика як, підготовчі курси, курси журналістики, Школа журналістики, школа журналіста, вступ-2017, вступ на журналістику, універсальна журналістика, журналістика, Національний університет "Острозька академія", Школа універсального журналіста, Голубєв, Віталій Голубєв
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 51
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 102
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 252
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 250