27.10.2016, 10:40

Українцям обіцяють підняти мінімальну зарплату вдвічі

Такі зміни ініціював Кабінет Міністрів.
Про це заявив Володимир Гройсман на своїй сторінці у Фейсбук:

"Сьогодні на засіданні Уряду я презентував ініціативу, над якою наша команда працювала декілька місяців. Ми вийшли з ініціативою підняти вдвічі мінімальну заробітну плату. З 1 січня 2017 року жоден працюючий українець не повинен отримувати менше ніж 3200 грн. Напевне ми перший український уряд, який робить такий серйозний крок.

Ми ставили перед собою завдання забезпечити більш справедливу оплату праці українців, змінити ситуацію, коли люди, які працюють, навіть не можуть забезпечити себе найбільш необхідним. Ми знайшли рішення, яке буде першим кроком до виправлення цієї ситуації, і сьогодні я дав доручення скорегувати проект Бюджету на наступний рік з урахуванням нового рівня мінімалки.

Хочу відразу відповісти тим, хто уже почав звинувачувати нас у ніби-то популізмі. Одним з очікуваних результатів цього рішення буде суттєва детінізація української економіки, а також зростання внутрішнього попиту. Тому ми очікуємо позитивного впливу цього рішення на економічну ситуацію і, відповідно до наших розрахунків, на наповнення бюджету.

Я вдячний Президенту і коаліції за підтримку цієї ініціативи і сподіваюсь, що Верховна Рада проголосує за відповідні рішення, які внесе Уряд."

В той же час віце-прем'єр-міністр П. Розенко заявив, що для цього будуть знайдені реальні гроші, а інфляції не буде.
Щасливе Рівне